Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ PC almak istiyorum ama ne kadar elektrik yakacanida bilmek istiyorum

Nasıl iddia etmedin knk mesajını bir daha okur musun? Senin cevap verdiğin adam PCnin o kadar yakmasi imkansız demiş sen de hayır imkansız değil bize 350lira geliyo demişsin. Bu aksini iddia etmek olmuyo mu şimdi
  2. E

Çözüldü✓ PC almak istiyorum ama ne kadar elektrik yakacanida bilmek istiyorum

O 350liranin 250lirasi bilgisayardan mı geliyo? Adam pcnin o kadar yakmasina imkansz demiş senin faturanın büyük kısmı bilgisayar dışındaki aletlerden zaten
  3. E

Temperli camlı kasa şart mı?

Temperli cam şart değil ama mesh panel olması şart. Mesh ve temperli almanız sizin için çok daha iyi olur onu mesh olsun yan tarafta temperli cam olsun
  4. E

R 5500 RX6600 BESLEYEBİLECEK PSU VE KASA ÖNERİSİ FP

High power ,fsp gibi markalara bak şuan link atamıyorum
  5. E

R 5500 RX6600 BESLEYEBİLECEK PSU VE KASA ÖNERİSİ FP

Spec delta alınmaz bence onun yerine orta duzey mesh bir kasa+kaliteli psu almak daha mantıklı
  6. E

Kasnın kapağı hep açık dursa bi sorun olur mu?

Sıcaklıklar ile alakalı sorunun yoksa kapalı dursun boşu boşuna tozlanmasin
  7. E

Çözüldü✓ Bu psu Max hangi donanımları destekler

6600xt 3060falan bence 6700xtye de olur ama psu zorlanabilir
  8. E

Bu sisteme kaç w psu lazım bütçem biraz az

https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-fsp-h3-550-hyper-80-white-pro-12cm-psu-550w-fiyati,1270145558.html
  9. E

Yardım 1050 Ti'lı Sisteme 500WATT YETERLİ Mİ !

Tamam 1080p de sorunsuz kullanirsin 3060ı
  10. E

5500 le rtx 3060ı kullanabilirsin sorun yapmaz üstteki arkadas çok fazla abartmış %40 diyerek sorun olmaz hazır sistemlerde 5500le 6700xt kullananlar bile var (6700xt ye 1080p de darboğaz yapar ama 3060a yapmaz )
  11. E

Knk %40 ne ? Max %10darbogaz yapar 3060a o da optimizasyon sorunlu oyunlarda yapar çoğu oyunda yapmaz 5500
  12. E

KASANİN ARKASİ KAPANMİYO

Tamam saol denerim biraz daha olmazsa kullanicam böyle kaç saattir o kabloyla uğraşıyorum
  13. E

KASANİN ARKASİ KAPANMİYO

Hayır yani soruyorum sadece yanlış anlama o kablolar toz tutsa bile bileşenlere bir şey olmaz diye düşünüyorum yanlış mıyım diye soruyorum az sonra biraz daha deniyocem zaten
  14. E

KASANİN ARKASİ KAPANMİYO

Diyelim ki kablolar toz tuttu nolucak ki bir zararı olucagini düşünmüyorum fanlar toxlanmadigi sürece çünkü zaten hiç bir bileşene erişim yok ordan
  15. E

KASANİN ARKASİ KAPANMİYO

Temperli camın olduguyer tozlanma yapar da benim bahsettiğim kasanın diğer tarafı anakartin arkası yani zaten o tarafta sistem bileşeni yok nolucak ki
  16. E

KASANİN ARKASİ KAPANMİYO

Bugün sistemimdeki ekran kartını cikariyim derken ekran kartının vidası psu kısmına düştü onu ordan çıkarmak için de kasanın arkasını açtım kablolama olan yeri yani vidayı buldum çıkardım ama şimdi kablolardan dolayı arkası tam KAPANMİYO kasanın ön fanlarının olduğu taraftaki kisim biraz açık...
  17. E

Öneri Bilgisayar alacağım yakın zamanda kaç watt psu lazım

Eğer psunun 80+ sertifikası varsa büyük ihtimal yetecektir
  18. E

kasa aktarma işlemi

Bilgisayarcinin yanında dur dikkat et parçaları almasın ve bilen bir adamdan yaptır bazı bilgisayarcılar var adamın PC bilgisi sıfır termal macunu sürmeyi unutanlar var veya yoğurt gibi sürenler var yani sen surdurtmiyiceksin ama dikkat et yine de ekran kartını anakarta takmadan anakarti diğer...
  19. E

Her oyunda Fps drop.

Crystal disk markta tam yuke sok sonra testteyken crystal disk infoyu aç sürekli f5le yenile orayı kaç dereceye çıkıyo bak
  20. E

Her oyunda Fps drop.

Ssd tam yukteyken ssd sıcaklığı kaç oluyo benimki 70e çıkıyo ve ara ara drop gidiyo ssd sicakligindan olabilir
Top Bottom