Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Önemli soru Logitech mi razer mı

Bende wraitten sora v2 almıştım ama hiç içime sinmedi birde wraitin çok kötü bi politikası var o yüzden eline oturmazsa vs. paran gidiyor. Bende viper v3 pro ile gpx 2 arasında kaldım. Arasında kalma sebebim aradaki 3 bin tl farka değer mi değmez mi bilemiyorum. Alışık olmadığımız markaları...
  2. M

SORA V2 YANINA MOUSE

Valla bakayım ama tam ödeme yaparken yazdın beast x maxi sipariş veriyodım tam 😁
  3. M

SORA V2 YANINA MOUSE

Kir ve hijyen sorun değil benim tek gayem avuç içini rahatsız etmemesi geri kalan tarafta çok problem değil, gpx 2 nasıl hocam sizce
  4. M

SORA V2 YANINA MOUSE

hocam iade yok ve etmeyide planlamıyorum çünkü yurt dışına çıkacağım oradada lazım mouse bunu burda bırakmayı planlıyorum. şimdi şu var wl mouse çok düşündüm ama delikleri avuç içinde rahatsızlık veriyor mu vermiyor mu ona emin olamadım.
  5. M

SORA V2 YANINA MOUSE

ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA SORA V2 ALDIM ŞİMDİ 2. MOUSE ALMAM GEREKLİ TEKRARDAN. SORA V2 ELİME BİRAZ KÜÇÜK GELDİ ONU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUPTA YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. BÜTÇEM YAKLAŞIK 4-6BİN TL. AKLIMDA GPX2-LAMZU-BEAST X- VAR ÖNCELİK OLARAK BİRDE KULAKLIK OLARAK CORSAİR HS80 MAX DÜŞÜNÜYORUM...
Top Bottom