Arama sonuçları: *

1. C

Çözüldü✓ VXE R1 mi R1 Pro mu?

Şarj harici çok fark görmeyeceksiniz pronun iki artısı var pil daha büyük birde 4k destekliyor fakat 1k ile 4k arasındaki farkı hissetmek için robot olmak lazım
  2. C

fare karşılaştırması

Bende onu demek istedim 4k için 700 lira doungle vermek israf aradaki farkı anlayamıyorsunuz m3s alın geçin derim malzemesi vs vxeden kaliteli gloriousun sensorü diğer iki mousetan geride zaten onu kafadan eledim 1718114212 Bu arada el ölçün ne kadar, 18 cm altı ise m3s oturur eline 18cm üzeri...
  3. C

fare karşılaştırması

m3s direk 2k doungle ile geliyor, 1k ile 4k arasındaki farkı bile robot değilsen zor anlarsın kaldı ki 2k ile 4k arasındaki farkı hissetmen imkansız gibi bir şey ha 4knın doungelı 100 200 tl gibi bir rakama bulabiliyorsan 4k bir mouse alınabilir
  4. C

Çok kararsızım yardımlarınızı rica ediyorum

Merhabalar elim işaret parmağımın ucundan bileğe kadar 16 cm , hazırda evde kablolu g203 var fakat çok uzun olmamasına rağmen elime büyük gibi geliyor ve tam randıman alamıyorum mouse tutuş tarzım claw finger arası, 1500-2500 arasına önerebileceğiniz model var mıdır kablosuz olması şart, steel...
  5. C

Çözüldü✓ Razer viper v3 hyperspeed alınır mı?

El büyüklüğünüz tutuş tipiniz uyumlu mu? ona bakın önce, bu fiyat bandına muadil önerin derseniz m800ultra , m2s daha iyi olur
  6. C

attackshark x6 alınır mı

x6nın x3 ile arasındaki tek fark x6da kablosuz şarj cihazı var geri kalan herşeyi aynı, kablosuz şarja ihtiyacın var ise alabilirsin yok ise direk x3 al geç hocam ayrıca x3 1 hafta kadar kullandım, plastik kalitesi kötü hissettirmedi mausu sıkınca sağından solundan ses gelmiyor, donma takılma vs...
  7. C

Küçük el kablosuz gaming mouse önerisi

yok be hocam ya iş yerinde sürekli logi m220 kullanıyorum hemen hemen tam istediğim ayarda bu tarz bi gaming mouse bulamadım mini model gaming mouselar 16 17 cm civarından başlıyor m220 11.5 cm
  8. C

Küçük el kablosuz gaming mouse önerisi

Merhaba arkadaşlar elim bilekten işaret parmağının ucuna kadar 16 cm, şuan hali hazırda kullandığım g203 var fakat elime büyük geliyor. Tutuş şeklim fingertip ile claw arası gidip geliyor bunları dikkate alarak kablosuz fps oyunları için önerebileceğiniz mouse varmıdır bütçe 1-3k arası lakin...
  9. C

Yardım yeni aldığım asus mouse garantisi yanlış görünüyor

Çok kafaya takılacak bir durum değil hocam resmiyette fatura tarihini baz alırlar garanti başlangıcı için, son 1-2 yıldır asus ürünlerinde bu sizdeki durum benimde gözüme çarptı artık ürünün kampanyalarını vs kullanmak için sisteme kayıt ettiriyor olabilirler yada iade edilmiş ürün desek kargo...
Top Bottom