Arama sonuçları: *

• Users: 4HMET678
  • In Klavye
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. 4

2000 tl klavye önerisi

custom yada normal farketmez yurtdışıda olabilir önerilerinizi bekliyorum
  2. 4

sizce bu klavye alınır mı?

Teşekkurler
  3. 4

sizce bu klavye alınır mı?

Hocam bu klavyelere ayriyetten alinan bilek destekleri varmi
  4. 4

Öneri max 300 TL mekanik klavye önerisi

reis bu kalitelidir deme ben ilk kez duyuyorum beni bi 1 2 yıl götürse yeter ve sorun çıkarsın istemiyorum
  5. 4

Öneri max 300 TL mekanik klavye önerisi

bütçem 300 TL belki azcık üstüne çıkabilirim. switch önemli değil mekanik ve kaliteli olsun yeter tavsiyelerinizi bekliyorum
  6. 4

max 300 tl mekanik klavye önerisi

bütçem 300 tl belki azcık üstüne çıkabilirim. switch önemli değil mekanik ve kaliteli olsun yeter tavsiyelerinizi bekliyorum
  7. 4

700 TL mekanik klavye önerisi

sizce hangisi daha iyi karar veremedim hocam
  8. 4

anladım teşekkür ederim yardımınız için
  9. 4

anladım hocam sağolun yardımınız için birde abdullah abinin geçenlerde incelediği gamebooster klavyenin görünüşü çok hoşuma gitti sizce o nasıl
  10. 4

ctrl tuşuna ve enterin solundaki tuşlar farklı geldi hocam onu dedim ama sorun olmaz tabi birde del ıns tuşlarının olduğu yerdeki tuşlar farklı
  11. 4

bilek desteği mecbur değil olsada olur olmasada olur brown switch hiç kullanmadım sizce iyi mi? ben bilmiyorum bu arada sizin attığınız modelin tuşları gözüme değişik geldi bi farklı yazılar yazan tuşlar var
  12. 4

anladım hocam teşekkür ederim 1621093228 bunun bide carbonu var hocam o nasıl birde önereceğiniz başka ne var 800 e kadar çıkabilirim bu arada
  13. 4

bu güzelmiş
  14. 4

hocam türkçe istiyorum birde bunlar çok küçük değilmi
  15. 4

yazmayı unuttum kusura bakmayın hocam red istiyorum aslında blue hariç diğer switchler olur
  16. 4

merhaba arkadaşlar 700 tl civarı bir bütçem var gamebooster g918 modelini gördüm 500 lira hakediyomu bilemedim ama beyazı çok hoşuma gitti sizin önerileriniz nelerdir? edit: türkçe olmasını istiyorum enter büyük olursa güzel olur ama olmasada olur
  17. 4

GTA V Oynarken klavyeye bi şeyler oluyor

aynısını bende yaşıyorum hocam arada bir
  18. 4

400 TL Bütçe mekanik klavye önerisi.

hocam o modelin sorunu az olabilir ama onun yerine daha uzun ömürlü alınır başka bir sürü marka var
  19. 4

kendim gamepower ürünleri kullandığım ve arkadaşlarım da kullandığı içinj önermiyorum ben bütçem düşük diye almıştım ama değiştiricem 1610885985 forumdakini bulamadım şikayetvarda buldum atıyorum şimdi 1610886056...
  20. 4

hocam biraz doğru söylüyor gamepower önerilmez monsterı bilmiyorum ama benim önerim redragon k552 1610885729 hayır hocam eminim
Top Bottom