Arama sonuçları: *

1. K

Günlük kullanım için kulaküstü kulaklık ve oyuncu kulaklığı tavsiyesi arıyorum

inceleme videolarına bir göz atayım o halde ben ürünü uzun zamandır kullanıyorsunuz sanmıştım o zaman sizede hayırlı olsun güle güle kullanın. :)
  2. K

inceliyorum hocam. Yıpranma kulaklarda terleme (terleme olabilir tabi ama fazla mı ? ) falan oluyormu ?
  3. K

özellikleri hakkında bir yazı, video vb. bir şey var mı ?
  4. K

inceleyeceğim teşekkürler 1679324107 bir bakayım inceleyeyim teşekkür ederim 1679330762 başka yorumu olan varmı arkadaşlar ?
  5. K

Öncelikle selamlar ve şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için. Günlük kullanım için kardeşime kulak üstü kulaklık hediye etmek istiyorum telefonda müzik, video v.b kullanımları için. Hazır almışken kendime de yeni oyun oynamak için kulaklık almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nedir ? Günlük...
Top Bottom