Arama sonuçları: *

1. C

Yardım Razer barracuda X kaç TL'ye satılır?

indirimlerle sıfırı 2800-3200 arasına satılıcan bir cihaz, acil dediğiniz için 1700 1800 den satarsın gibime geliyor normalde de ikinci el alcak olsam 2binden fazla vermezdim üzerine zaten 700 800 verip sıfır kovalanır zaten
  2. C

Black Shark T11 VS Anker R50i

ancerin işi bu hocam ses üzerine kurulan bir firma blacksharkdan daha iyidir diye tahmin ediyorum
  3. C

Black Shark T11 VS Anker R50i

ses kalitesi ve netliği dersen bütçeyi 1500-2bin civarın açıkarman lazım, r50iden evde 2 tane var yedek olarak duruyor şahsen müzisyen değilim bass seversen çok yoğun bas veriyor tiz biraz zayıf mid daha önde
  4. C

Razer Barracuda vs Barracuda X

düz barracudanın 2 versiyonu var birisi 2020 diğeri 2023 2023 versiyonun şarj süresi 80 saat olması lazım ayrıca bir malın düşük versiyonu nasıl üst versiyonundan iyi olabilir ?
  5. C

Razer Barracuda vs Barracuda X

Düz barracuda tabii ki x den daha iyi, pembe olmasından dolayı satılmadığı için fiyat kırmışlar tek sebebi bu fiyatının düşük olması evde kullanıcam sorun olmaz dersen düz modeli al fiyatıda şuanki piyasada iyi sayılır lakin oyun performansı seni tatmin eder mi orasını bilemiyorum fps oyunlarında...
  6. C

Yardım Razer blackshark v2 pro aktivasyon kodu(delirtti beni)YARDIM lütfen

senın v2xin usb girişlimi canımın içi ? 3.5mm jack girişli değil mi o kulaklık
  7. C

Yardım Razer blackshark v2 pro aktivasyon kodu(delirtti beni)YARDIM lütfen

bildiğim kadarıyla kulaklığınız direk 7.1i destekliyor ses kartı olduğu için yani aktivasyon kodu ile aktive etmiyorsunuz onlar 3.5m jak girişli giriş sevieysi kulaklıklarında ses kartı olmadığı için veriliyor haliyle size kod vermezler
  8. C

Yardım HyperX Cloud III vs Razer Kraken V3 vs SteelSeries Arctis Prime

Cloud 3 fps oyunları için ses kasma konusunda çok iyi bir kulaklık, kraken v3 pro modelini kullandım öncelikle titreşimi yarım saat sonra kulaklığı kulağımdan atmama sebep oldu baş ağrıtacak kadar yoğun ve kuvvetli ve kulaklığın konforu benim için kötü geldi baskı hissiyatı çok yüksek.
  9. C

Logitech G733 - Nova 7 Wireless - Cloud III Wireless mi

İçlerinde model olarak en düşük olan g733, kendim nova 7 kullanıyorum günde 2 saat civarı 15 gün idare ediyor fps ağırlıklı oynuyorsan cloud 3 fps üzerine yapılan bir kulaklık diğer konularda nova 7 öne çıkıyor.
  10. C

steelseries arctis pro wireless kulaklık alınır mı?

outlet teshır urunu dediği ürün genel olarak ikinciel oluyor hocam :) ikinciel piyasasına bak alacaksan o şekilde al sarı sitede daha uyguna varmı yokmu
  11. C

Çözüldü✓ Anker Soundcore Liberty 4 NC vs Razer Hammerhead Pro TWS

farklı kulvarların cihazları oyun için alıyorsan razer al , diğer kullanımlarda liberty 4 nc razeri ezer geçer
  12. C

Razer Barracude X Alınır Mı?

kulaklıklar hakkında bilginiz yok anlaşılan önerdiğim 3 kulaklıkda wireless zaten
  13. C

Razer Barracude X Alınır Mı?

bütçeyi 5k civarına çıkarıp sağlam bir model almanı öneririm, cloud 3 wireles nova 7 yada gprox wireles gibi
  14. C

Wireless Gaming kulaklık önerisi

Bütçeyi biraz arttırırsan hocam pişman olmayacağın kulaklıklar alabilirsin, örnek olarak nova 7 cloud 3 bunların altında bir model alırsan eksiklik hissedersin
  15. C

Razer BlackShark V2 X Kablolu Siyah Gaming Kulaklık

ya ikinciel temiz al usb modelini sarı sitede 1,5k civarına bulursun sıfır takıntın varsada 600 tl fazla ver usb modelini al, amacın oyunda ses kasmak ise zaten cloud 2 de aynı performansı gösteriyor oda 2200tl sıfır olarak
  16. C

1000₺ bütçe kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

ben bu tarz kulaklıklarda fp tercih ediyorum, airpods 2 pro vs falan alıcak bütçemde var lakin neden anc ve marka var diye 7-8 bin tl vereyim 2 ay önce r50i aldım 650 tlmi neydi ses kalitesi dediğim gibi beni tatmin etti bass sevenler için basları gümbür gümbür anc yok fakat slikonlu olduğu için...
  17. C

1000₺ bütçe kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

eğer ses kurdu falan vs değilsen r50i tarzı önerebilirim güzel basları var gecikmesi normal kullanım için sıfır diyebilirim kaldıki ses kurduysanda zaten 50kları gözden çıkarman gerektiğini biliyorsundur kulaklk bile olsa :)
  18. C

Çözüldü✓ Gaming Kulaklık Önerisi

clood 3 wireless, g733 başkada bir alternatif yok wireless olarak
  19. C

Soyulan Kulaklık Pedi için Yardım

vazelin tarzı kremle besleyebilirsin normal deri olsa işe yarar fakat bunlar suni deri etkisi olurmu denemeden anlayamayız
  20. C

Yardım SOUNPEATS kulaklık değişim hizmeti

bildiğim kadarıyla evet amazon tektekeu satıcısından aldıysanız eğer onun ile iletişime geçin forumdan başka bir arkadaş aynı durum için yeni alacağı soundpeats kulaklığa indirim yaptırmıştı %40 civarı yardımcı oluyorlar şansınızı deneyin derim
Top Bottom