Arama sonuçları: *

1. C

2. el iphone alıcam nelere dikkat etmem gerekiyor?

arkadaşında dediği gibi ürünü zaten alırken sıfırlanmış alacaksın sıfır telefonu nasıl kuruyorsan o şekilde kuracaksın bunda bir problem yaşamazsın, ilk bakacağın şeyler ekran da true tone calısıyor mu face ıd calısıyormu buna bak, pil %85in altındaysa çok önerilmiyor, müzik aç hoparlör ve...
  2. C

2. el iphone alıcam nelere dikkat etmem gerekiyor?

öncelikle alacağın cihaz tr ürünümü yurt dışımı yurt dışı ise imei kaydı varmı garanti süresi ne kadar vs vs bunları hallet daha sonra sordukların kolay şeyler
  3. C

hangi iPhone'u almak mantıklı

iphone her zmana değerini koruyup üstüne katıyor bunu bilerek yerinde olsam ilk tercihim 15 olurdu dune kadar 48 binliralara kampanyalı satıyorlardı buna bütçem yetmezse 13 alırdım
  4. C

IOS iPhone 15 kullananlar memnun mu 50K verilir mi sizce?

iphonelar ihtiyaç kadar yatırım aracıda aynı zamanda, ben hep 2 nesil geriden alıyorum 2-3 yıl kullanıp nesil yükseltiyorum bu şekilde elimdeki malın değeri düşmüyor aksine artıyor fakat androidin bir amiral gemisi telefonunu alsan 2 ay sonra satayım de %30 zararla satıyorsun heleki 2-3 yıl...
  5. C

Yardım Ìphone 12 sorularima

hocam telefon öneren önere :D soruna gelecek olursak iphone 6 ve 7 bile hala kullanan varken rahat bi 5-10 sene arası kullanırsın
  6. C

Yardım 2.el iphone 13 alacağım

Bence pahalı sebebi, pil 88 olmuş 85in altında zaten telefoncular bile alırken pili ölü olarak sayıyor, garanti 4 ay kalmış bitmiş sayabiliriz, bu şekilde alacak olsam 25 den yukarı vermezdim şahsen sıfır al geç derim 35 civarına denk geliyor ara ara ayda 2-3 aylık ikinci el bulursan 32-33 o...
  7. C

Yardım Xiomi 12T Pro Alınır Mı?

2. el piyasasına önem veriyorsan appledan şaşma hocam, illa da android olsun dersen ozaman da samsung, artık telefonların fiyatları çok pahalı 2. el piyasasını da önemsemek gerekiyor bana göre. 2.el de samsung %30 değer kaybederse xiaomi %50 kaybediyor.
  8. C

s22 tavsiye eder misiniz?

İlk cıktıgı zaman ısınma ve pil sorunuyla gündeme geldi, geçen gün bir yerde okudum güncelleme ile ısınma sorunu çözmüşler fakat pil durumunu bilmiyorum sahsen 23 ile aralarında cok fiyat farkı yok 23 alır geçerdim
  9. C

İphone 12 64GB 23000₺

12 64 %87 black spigen kılıf hediyeli kutu fatura tam garanti ocakta bitti kozmetik olarak 10/10 hiç servis görmemiş orjinal kılcal cizik dahi yok izmirden alırım dersen o fiyatın altına veririm
  10. C

S23 vs iPhone 13 hangisi iyi?

S23in rakibi iphoneda 14 plus 14 de değil, fakat ikinci elde her türlü apple cihazlar değer kaybedeceğine değer kazanıyor androidler değer kaybediyor senin tercih sebebin bu olmalı buna göre karar ver hocam.
  11. C

Samsung A73'ten iphone 13 geçilir mi?

İş megapikselde bitmiyor sadece, iphone 13ün bildiğim kadarıyla arka ana kamerası 12mp fakat yazılım ile hallediliyor her şey. Şöyle düşün şahine 1000 beygir motor takmışsın fakat 500 beygirlik ferrari şahini tokatlıyor neden yazılım aerodinami yazılım vs vs
  12. C

iPhone11 - iPhone12 Takas Yardım Lütfen!!

Dostum iphone 11 leş 12 leş yok 60 hz diyen arkadaşlara çıkar cep telefonunu görelim de muhtemelen 3-5klık bir android çıkaracak sana bu arada yanlış anlamayın küçümseme gibi bir niyetim yok. O yüzden sahibinden den piyasalarına bak aradaki farkı iste yada öde. Cep telefonlarında tek değer...
  13. C

Yurtdışı iPhone 11 alınır mı ?

13-15 bine iphone 13 yurt dışı alacak arkadaşlar için söylüyorum, bazıları araplar için facetimesız bazıları çekik gözlüler için atıyorum faceıdsiz üretiliyor araştırarak alın sonra mağdur olmayın.
  14. C

İphone 7 Plus Ekranın Değiştiğini Nasıl Anlarım.

Ekran derken cam mı değişti yoksa görüntü veren plakada mı değişti ? Genellikle komple set olarak değiştirirler içindeki plaka ve cam olarak. Eğer dış camı değiştiyse true tone varsa telefonda aktif olması lazım buradan anlayabilirsiniz. Dış camın yan sanayisi veya orjinal olması çok önemli...
  15. C

Öneri 18000 TL Bütçeye Telefon

s22 yanına power bank şart ;)
Top Bottom