Arama sonuçları: *

1. K

S20 FE İÇİN 128 GB YETERLİ Mİ

Yakın zamanda s20 fe almayı düşünüyorum yaklaşık 4 5 sene kullanıcam telefonu günlük kullanım haricinde kullanmicam (sosyal medya oyun gibi) şu anda 128 gb 11k ya satılıyor 256gb ise 13.800 e yaklaşık 3k fark ödemeye değer mi konusunda kararsızım çünkü yanında buds 2 de alıcam o yüzden...
  2. K

S20 FE Mİ GT2 Mİ ALMALIYIM

Bu iki cihaz arasında oyun performasnı açısından çok büyük bir fark oluşur mu??
  3. K

performans açısından hala beğeniliyor oyun performansı açısından aralarında çok büyük bir fark yoksa dediğim gibi s20 fe de hala kullanılabilir
  4. K

hangisinden bahsediyorsun 1690321971 Profesyonel oyuncu değilim zaten dediğim gibi günlük ihtiyçlar için kullanmak istiyorum telefonumu öyle ekstra performansa gerek yok 1690322044 Yani oyun performansı açısından ikisi arasında gerçekten büyük bir fark yoksa s20 fe almayı tercih ederim zaten...
  5. K

Yakın zamanda yeni telefon almayı düşünüyorum ve s20 fe ile gt2 arasında kaldım donanım açısından gt2 çok daha iyi diyorlar ancak samsung daha itibarlı bir marka olduğu için o yönden ikilemde kalıyorum bir de dış tasarım yönünden samsung daha beni tatmin etti özellikle belirtmek istediğim bir...
Top Bottom