Arama sonuçları: *

1. M

Minecraft 1.17.1 madenler en çok hangi katmanda bulunur

Arkadaşlar Minecraft 1.17.1 oynuyorum(Pc buna yetiyor) ve survivalda maden ihtiyacım oluyor internetten bakyorum ama 1.17.1 için maden listesi yok bilenler listeyi paylaşabilir mi ?
  2. M

Minecraft premium alınır mı

Ben sonzuza kadar benim olmasını istediğim için onu tercih etmiyorum
  3. M

minecraftta saatlerimi harcayan birisiyim ve oyunu çok sevdiğim için premium almayı düşünüyorum
  4. M

Arkadaşlar 14 yaşındayım ailem kartlarını güvenilir yerlerden harcayabileceğimi söyledi bende mc pre almayı düşünüyorum sizce alınır mı 199 tl bana biraz pahalı geldi ama
  5. M

İntel i7 620m+Nvidia 3100m 512 mb ekran kartı gta 5 en kötü ayar açar mı

intel i7 620m+nvidia nvs 3100m 512mb +6gb ram gta 4 en kötü ayarlarda 15 20 fps alıyor gta 5 açar mı
  6. M

Nvidia nvs 3100m+İntel i7 m620 pc Warframe kaldırır mı

Arkadaşlar sorum aynen başlıktaki gibi sistemin nvidia nvs 3100m+İntel i7 m620 ve birde 6 gb ram bu pc Warframe kaldırır mı (Pc de ssd var)
  7. M

hızlı ve kısa alt + tab eğitimi verirmisiniz(annem 3 sn de odaya giriyo)

arka planda bir tek not defterini açık bırak onda rastgele önceden hazırlanan ders şeylerini kopyala yapıştır ardından oyuna girebilirsin bir kaç kere pratik yapabilirsin benim ilk denememde oldu arkada tek pencere açık olduğunda onu açıyor bazende oyundayken ani bir şekilde aklına geldiği an...
  8. M

Öneri Arkadaşla oynanacak oyun

Muck arkadaşla eğlenceli olabilir üstelik bedava
Top Bottom