Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

🔥 DEPOYU DOLDURUN! BU GECE BENZİNE ZAM GELİYOR! ⛽

Dostum ülkemizin insanına zama alıştırdıkları için olabilir mi? 2019 öncesi her gün zam üstüne zam gelse sence millet ağzını açmaz mıydı? Şuan ise bizim insanimiz ağzını açmak yerine daha çok tükettiği için zamların ardı kesilmiyor.
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Nays üyesi biri davet kodunu verebilir mi?

Nays için davet edenin telefon numarası gerekli üye olan biri yardımcı olabilir mi?
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

İTOPYA Kupon kodu hatası ?

Farklı internet üzerinden denemek işe yaradı teşekkürler.
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

İTOPYA Kupon kodu hatası ?

Adresimi kart bilgilerimi herşeyi doğru girdim fakat siparişi onayladığımda Lütfen kupon kodu giriniz hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim ?
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Kasayı üste koyabileceğim masa önerisi?

Hocam 140 yeterli gibi Şöyle düşünün işte kasa monitör olacak ve biraz boşluk olsa yeter yani. 1693236563 1500 ideal değil mi hocam
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Kasayı üste koyabileceğim masa önerisi?

max bütçe 1500tl. Kasa ve monitör üstte olacak ona göre bir masa arıyorum
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sistemim ne kadara gider?

Bu mesajı ben yazdım sandım yeminle :D Profiller aynıya hocam. Teşekkürler yardımlarınız için. 1679157342 Tamamdır hocam çok teşekkürler.
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

6-7 ye koysam satılır mı direkt.
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

i5 10400F Asus RX5500XT 4gb B460M Pro Apacer Panther 8x2 3200mhz ram Apacer 512GB 2100/1500 SSD Cooler Master MB311L 600w kasa. Sistem 2. yılını biraz aştı. Bazılarının kutusu yok, garantileri bitti. İşlemci Ekran kartı gibi bileşenlerin kutusu var. Ne kadara gider bu sistem.
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Şubeden kargo nasıl alınır?

Tamamdır hocam teşekkürler her şey için.
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Siteden kargonun nerde olduğuna baktığım kodu diyorsunuz değil mi? 1678473010 Sadece adını mı söylüyosun hocam.
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Yurtiçi diye eklemeyi unutmuşm hocam. Yani kod mod bilgi falan istemiyolar mı hiç?
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

15 yaşındayım kargom evde olmadığım için şubeye dönmüş Alabiliyor muyum? Alabiliyorsam nasıl alıyorum? Anlatır mısınz?
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

KoraySpor güvenilir mi?

Evet ilk defa alıcağım hocam. Dediğinizi düşündüm ancak, Tokatta yaşıyorum. Baktığım çoğu model AVM'lerde bulunmuyor. Ancak diğer kramponlardan fikir edinmeye çalışıyorum. Sanırım anlıyorsunuz birde kramponlardan, bu krampon harici başka bir öneriniz var mıdır?
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

KoraySpor güvenilir mi?

hocam yt de çok video yok krampon hakkında bu fiyata başka ne var ki hocam ben bulamadım
  16. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

KoraySpor güvenilir mi?

Kramponlardan anlıyorsanız, https://www.korayspor.com/nike-futbol-ayakkabi-kramponlar-mercurial-zoom-vapor-15-academy-fg-mg-dj5631-780/ önerir misiniz peki?
  17. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

KoraySpor güvenilir mi?

Anladım hocam. Ama site güvenilir yani?
  18. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

KoraySpor güvenilir mi?

VİSA karta kac taksit hocam bilgilerini giremiyorum şuan.
Top Bottom