Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

İnceleme Snowman M200 İncelemesi ve Wraith Stealth İle Karşılaştırması

1.5 Yıl önce 50tl ye almıştım. İlk aldığımda 10400F işlemci ile boşta 50 derece yükte 55 dereceydi. 2 Yıldır termal macun değiştirmiyorum max 70 görüyor hala. Kasanın içinden o kadar şık gozukmese de kesinlikle gözünüz kapalı alabileceğiniz bir ürün.
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

İnceleme A101'de 303,95 TL'ye satılan Dekoratif Çalışma Masası İncelemesi!

300tl hocam maalesef bu kadar oluyor. Ama tam bir öğrenci masası bence ders çalışmak için 10/10 diyebilirz. Ama bilgisayar hiç bir şekilde konumlandırılamaz bence.
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

İnceleme Razer Basilisk V2 Oyuncu Faresi

Ya kardeşim şu konuları hortlatma artık? Anladık incelemen var ama bir anda ana sayfada 5-6 tane inceleme konun oluyor. Hortlatcaksan birtanesini hortlat bari
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Rehber Forum'da En hızlı yöntem ile Sorunlara Cevap bulmak ( Msinfo32)

Ancak kasma sorunu hala devam ediyor hocam. (Ama daha windowsu yapmadım, fakat yapınca da düzeleceğini sanmıyorum, sorun başka bir şey ama bir türlü çözemedim :(
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

https://dosya.co/vseoh3tv9ok4/Sistembilgisi.zip.html Buyrun hocam bir bakın. Güncelleyebildim sanırım.
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam anakartımın modelini seçip mi ordan yükleyeceğim acaba? Burayı buldum ama burası başka birşeyler için sanıırm.
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam kafayı yemek üzereyim. Taşınabilir HDD ile denedim yine ne hikmetse görmüyor dosyayı. Diğer şeyleri görüyor ama yok bios dosyasını görmüyor. anlayamadım bir türlü.
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam izledim ama burda flashı görüyor işte o dosya cıkmıyor. Ve anlamadığım şey onlarda bir tek flash gözükmüş? Bende taktığım tüm ssd ve hddler gözüküyor onuda anlamadım. Birde direkt o dosyayı ssd mi ve içindeki dosyaları gördüğü için oraya koysam olmaz mı?
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bunu attım hocam. Hocam direkt ssd nin içine falan atsam olmuyor mu? Onları da görüyor içindekiler falanda yazıyor ama flashin icindekiler yazmıyor.
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam fat32 deymiş zaten. 1645019885 Hocam birde biçimlendirme distteki tüm verileri silecek diyor. Nedir bu tam olarak?
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

hocam bu bios un en son sürümünü bilgisayarımda ki HDD ye falan koyup ordan m-flashtan indirsem olur mu? Flashla denedim flashi gördü ama içinde ki dosyayı görmedi.
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam windows da biraz güncelleme vardı onu yaptım şimdi. Tekrar yinede baştan kurayım mı?
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam bir tık karmaşık gibi. Sizce bilgisayarda ki donmalara çözüm olur mu?
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Ben size direkt özelden yazayım hocam. İnsanları rahatsız etmeyelim. 1644929472 Yazdım hocam özelden.
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Genel olarak bilgisayarda ağırlık var. Oyunlarda olsun bazen masaüstünde olsun hep bir ağırlık var.
  16. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bu seferde Zıp dosyasına sıkıştır cıkmadı hocam :D 1644928129 Gönder e basıp sıkıştırılmış klasör yapsam olur mu acaba? 1644928188 https://dosya.co/lfzv4hzlhpbl/Sistembilgisi.zip.html Sanırım hallettim ama olmadı sanırım. Bir bakar mısınz? @Altotziki
Top Bottom