Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bilgisayarımda Virüs Mü Var?

Reis başlığı görünce corona v2 çıktı sandım bu nasıl başlık
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Dostum demek ki b kişisi şikayetçi olmuş. Bende c kişisi olarak tanık olabilirim :D
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Dostum olay okul müdürüne kadar gitmiş, demek ki kız söylemiş yani bir şekilde? Hala b kişisi şikayetçi olmadı diyorsun, okul müdürüne vahiy mi indi?
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Reis bize yapmadığın bir şey ama. O zaman suçlarda tanık mantığı niye var? Tanıklar da bana bir şey olmadı diyip kenara çekilsin o zaman :D 1680272800 Var. O zaman tanık diye bir şey kalmazdı dostum.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Ben şuan senin olayın da tanığım. Dediğin a b c mantığında ki c kişisi gibiyim. Elimde delil olması, dava etmem için bir sebep.
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

İstediğin kadar uzun sürsün dostum. Yine de uğraşan sen olacaksın başın şişicek. 2-3 Yıl uğraşacağın konuya boş bir konu diyorsun hala üstelik sonun da sen haksız çıkacaksın. Ve dediğim gibi. Sicil...
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Yarın bir gün bana da yapma ihtimalin var bilemeyiz. Bu yüzden istediğim gibi de ederim :D
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Boş bir konu derken? Panel açıp insanları sapıkca rahatsız etmek, ne zaman boş bir konu oldu?
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Haksız çıkma ihtimalim yok haberin olsun da. Ayrıca şikayetçi olmuşlar ki, ta okulun müdürüne kadar gitmiş konu :D
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Hocam teröristlerle alıp veremediğiniz ne? Ülkemizin vatandaşısın diye sana dokunmasınlar mı yani? Bunu mu istiyorsun? Madem bu kadar korkacaktın hiç yapmasaydın. 1680272049 Ayrıca savunsalar bile, sicilin kirlendi diyorum :D Büyüyünce anlarsın ne kadar illet bir şey olduğunu.
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Hocam suçluysanız avukat napsın? Suçunuzu nasıl savunacak sizin :D
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Sana en basit olacak şeyi söyleyeyim. Para cezası almasan bile sicilini kirlettin şuan. En basitinden olacak bu.
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Bilemezsin hocam. 8. sınıfsın daha arkadaşının korkması çok büyük bir ihtimal bence :D Ayrıca şuan ben bile seni dava edebilirim haberin olsun da. Çoğu şeyini if*aladın zaten.
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sınıfa sms bomber attım

Lan bide komik olanda daha 8. sınıf olman. 8. sınıfta disipline gittin diye hırs mı yaptın gerçekten :D Arkadaşından gaza gelip, çok havalı oluruz havalarına girdin sanırım. Ya arkadaşın korkup if*alarsa o zaman ne yapacaksın?
Top Bottom