Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Cuma da nasıl ayakkabı çaldırmam

Cumaya bunun için mi gidiyorsunuz?
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

robot süpürge önerisi

Dostum bütçe yok dersen kimse yardımcı olamaz ki? Bir bütçe söyleyin.
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcısıyla cizdiğim bir resmi nasıl cogaltırım?

Yani dümdüz fotokopi cekicem ama elimde bir harita resmi var kendim cizdim detaylı ve bunu cogaltmam gerekiyor bunu nasıl yapıcağım?
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcısı nasıldır?

Tamam hocam hallettim şuan sıkıntısız calısıyor cihaz.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcısı nasıldır?

Hocam bilgisayara nasıl baglıyacağım peki cihazı. Bir tane değişik bir girişi var ama o kablo kutudan cıkmadı ve zaten cıkmaması gerekiyormuş. Nasıl bir kablo anlayamadım zaten. Bilgisayara baglamak icin illa kablo mu gerekiyor? 1637223822 @htc.husnu
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcının kurulumu nasıl yapılır?

Cihazı aldım ancak kurulum videolarını izlediğimde bir sürü karmaşık şey var çözemedim bir türlü En basit kurulumu bilgisayar üzerinden nasıl yaparım?
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcısı nasıldır?

hocam internete nasıl bağlıcam cihazı ? usb kablosu mu gerekiyor
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcısı nasıldır?

Hocam bilgisayardan nasıl yapabilirim bunu
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcısı nasıldır?

Hiç açılmamış hocam açılıp bakılmamış bile. O öyle almış bırakmış kenarda durmuş bir kaç gün bana sordu bende alabilirim dedim.
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcısı nasıldır?

Anladım hocam teşekkürler :)
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcısı nasıldır?

Genel olarak işimi görse yeter. Bu ürünü bir yakınımdan 2000tl ye alıcağım. Satıp yabancıya gitmesini istemiyor kutulu ürün. Hiç açılmamış sıfır o yuzden soruyorum.
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

L3150 yazıcısı nasıldır?

bu yazıcı nasıldır almayı dusunuyorumda?
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Yemek Yapacaktım Ocakta F Harfi Yanıp Sönüyor

yemek yapmana bişey demiyoruz ocağı falan bozucaksın o zaman üstüne kalıcak git basit bişeyler yap illaki yapman gerekiyorsa
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

tamam o zaman pardonda sende yemek yapmayı ver kardeşim hiç bir şey bilmiyorsun hala sana anlatmaya çalışıyor insanlar yorma kimseyi bu kadar
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

F harfini bilmiyorum demişsin anlatmışlar sıkıntının nerede olduğunu söylemişler kullanım kulavuzuna bak video falan izle demişler bunların hepsini yapmışsan ve olmadıysa bizim yapabileceğimiz bişey yok maalesef (cok etkileşim çok mesaj almış konun eğer trollse gerçekten komedi)
  16. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

arkadaşlar link atmış o F harfiyle alakalı ve yapman gerekenleri söylemişler troll konu yapmıyorsan mesajlarıda mı okumuyorsun knkm
  17. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

kardeşim ocak hakkında hiç bir şey bilmiyorsan biz sana nasıl yardım edelim ayıptır sorması sorularımıza cevabın yokki yardım edebilelim troll konu actıysan komik değil ayrıca hawlıda deilsn
Top Bottom