Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Termal macun sürdüm pc çalışmıyor

Muhtemelen işlemci tam yerine oturmamıştır.
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Çözüldü✓ Ailem pc almıyor ne yapmalıyım

Birader babanı sen bile ikna edemediysen biz nasıl edelim. Arabayı yeni sattık diyorsun da adamın masrafı vardır o vardır bu vardır, aceleci davranmaya gerek yok hocam. İllaki fiyatlarda artış olacak ama elden bir şey gelmiyor. Bugün aldığını yarın alamıyorsun. O babana kalmış bir şey değil...
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Fakir adamın kasa alması

Hocam öyleyse arkadaşın dediği gibi panel falan yaptırıyolar. Araştırın biraz.
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Çözüldü✓ Xiaomi USB 3.0 Çoklayıcı Hub 4 Port XMFXQ01QM oyunlarda gecikme yaratır mı?

Hocam bunlardan çok daha ucuza bulunuyor genelde. Ama Xiaomi kalitesi başka tabii ki.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Klavyem yanlis basıyor çok acil

Dostum klavyen Türkçe Q değil mi? Bazen yanlışıkla ingilizceye alınca klavyemi benimde tuşların yeri değişiyordu. Bilgisayar içinden bir ayarı olması lazım diğer arkadaşlar yardım edebilir.
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Arkadaşımın eski laptobuna ram önerisi.

Başka öneriniz var mıdır hocam?
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Arkadaşımın eski laptobuna ram önerisi.

Arkadaşın eski bir laptopu var. Ve son zamanlarda perfonmans kaybı çok yaşıyor. Ona laptobunu temizlemesini söledim hafif etki etse de yine aynı sorun var. 4gb rami var şuan hali hazırda belki ram alması çok da olmasa da biraz perfonmansını arttırır belki. Raminin özellikleri şu şekildeymiş ...
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sıcaklılar Aşırı Yüksek Geldi Sizce?

Hocam yeterince havalandırın. Ondan da olur tabii ki. Dün odam cok havasızdı benimkide 80leri gördü bir pencere açtım 70 e falan indi. Sisteminiz yeniyse bile işlemci kutusundan cıkan macunu kullandıysanız onlar ortalama olur ama daha kaliteli bir şeyde alabilirsiniz. Bayadır macun...
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Yani bir çözüm bulmanız gerek sonuç olarak. Kasanın yeriyle alakalı olduğunu düşünmüyorum, benimki de yerde 2 yıldır termal macun da yenilemedim hala max 70 görüyor. Son olarak: -Odanız hava alıyor mu? Çok sıcaksa belki ondan da olabilir.
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

5600 zaten ısınan bir işlemci. Genelde 5600 alanlar stok fanını kullanmaz. Siz kullanıyorsanız yine de garip ama yüksek olması kabul edilebilir. Yük altında 70-80 stok fanıyla normal.
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Valla her şey normal gozukuyor bilemedim. Fanlarınızı kontrol eder misiniz? Belki çalışmayan veya sürekli dönmeyen falan vardır. Kontrol edin.
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

-Kasanız mesh mi kapalı mı? -İşlemcinin stok fanı mı değil mi? Stok fanıysa da yüksek geldi bana. -Kasanız hava alabilecek yerde mi? Üstü önü falan açık mı?
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Pc kasma sebebi fanın yerine oturmamasından olabilir mi?

Hocam ısınmadan tabii ki perfonmans kaybı olur. Hatta çok ısınırsa işlemci kendini korumak için kapatır bilgisayarı. Dikkatli olmak lazım.
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bluetooth Adaptörleri Hakkında Bilgi Verirmisiniz

En giriş seviye fiyat bandı nedir hocam peki
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

https://www.teknosa.com/jbl-tune-225tws-kablosuz-kulak-ici-kulaklik-ie-siyah-p-145070383?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.25.2 Bu kulaklıkla kullanacaktım. 1658136629 Hocam peki dediğim olayı yapmak için benim ne almam lazım şuan. Hem sesi güzel alıp mikrofonunda güzel olması için
  16. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam aslında benim kullanım senaryom şu şekildeydi. Kaliteli sayılabilecek bluetooth kulaklıklarım var ve genelde bilgisayarı kablolu kulaklıkla kullanıyorum. Kablolu kulaklık artık sıktığı için ve mikrofonu o kadar iyi olmadığı için alacaktım bu adaptörü. Ama discordda arkadaşlarımla...
  17. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Yok hocam onu izlemedim. Yani bana acıkcası baya saçma geldi normal de anakartında bluetooth desteği olan adamlarda mı böyle oluyor adaptörler için mi geçerli? Yani sesi kulaklığa aldığımda mikrofon mu çok kotu oluyor
  18. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Şuan izlediğim bir video da bluetooth ile kulaklık bağladığınız da, müzik falan dinlerken mikrofonu kullanamağıdınızı öğrendim. Yani ikisi bir arada olmuyormuş. Bu doğru mu?
  19. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bluetooth adaptörü önerisi.

Değil sanırım hocam emin degilim ama.
  20. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bluetooth adaptörü önerisi.

Yani normal de ps3 konsolu ile çalışıyordu. Pc de olur mu acaba diye sordum. 1658077871 Normalde kabloyla kullanıyorum ama şimdi bluetooth la baglayınca sarjlı mı olacak hocam birde?
Top Bottom