Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bu Barcelona forması orjinalmi nasıl anlarım?

Valla ben desem orijinal derdim ama olmayadabilir. Ama orijinal gibi duruyo.
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Genelde logosundan açık verir çakma formalar. Logosunu bi yakın çekim atma ihtimaliniz var mı?
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Dostum dokusundan falanda anlaşılırda aslında anlayabilir misin bilmiyorum. etikette orijinal site olması bir şey ifade etmiyor. çakmalarda da olur genelde o
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

13-14 iç saha forması olması lazım. Orijinal olup olmadığını daha yakın çekimlerden atarsan anlayabiliriz.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Beşiktaş--Fenerbahçe Maç sonu

Bailly ve necip kırmızı görmeliydi eğer görselerdi tarihi farka koşacaktık. Sağlık olsun eze eze yendik :)
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

⚽⚽ Şampiyonlar Ligi | Galatasaray - Manchester United ⚽⚽

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Galatasaray Manchester United maçı hakkındakı düşünceleriniz neler?

Reis tamam da her hakem altından kalkamıyor işte. Taraftarın her faule ıslık çalması normal mi yani sence? Mesela boeyin kart görmesine kart verdi, doğru karardı adamı ıslıkladınız. Kontraya çıkan antonye kayan angelinoya kart gelmedi mesela. 1701283752 Doğru kararlara zırlayan gs taraftarını...
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Galatasaray Manchester United maçı hakkındakı düşünceleriniz neler?

Dostum en net faule bile yarım akıllı galatasaray taraftarı ıslık çalarsa adam baskıya girer hata yapar tabi.
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

🚨TFF HEM BEŞİKTAŞ'IN HEMDE MERSİN İDMAN YURDU'NUN MAÇLARINI KATLETTİ🚨

Galatasaray'ın görev adamı hepsi ne bekliyorsunuz ki. 2000-2011 arası Fenerbahçe farkı açmaya başladığından beri yapılan kumpasların hepsi ortada. Beşiktaş'a da sıçramaya başlıyorlar yavaştan.
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Nike Krampon kaç numara alınmalı?

Tamamdır hocam spor ayakkabı alırsam fikrim oldu simdi :D Tesekkur ederim.
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Tam mı oluyo hocam 1.5 numara cok fazla değil mi yaw. 1678124264 Tamamdır hocam tesekkurler her sey icin.
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam orda örnek vermiştim. Atıyorum 30cm kaca denk geliyo manasında. Şimdi ilk defa ölçtüm 25.5 cıktı neredeyse.
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Ayakkabı 25.5 falan cıktı hocam. 41 numaramı alayım yani.
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Daha once bu yontemle krampon aldınız mı hocam? 1678123872 Bunu gösteren tablo vesare var mı hocam ona göre bakayım bende o halde.
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam atıyorum 30cm. Kaç numaraya tekabül ediyor.
  16. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam iadeyle falan ugraşmak istmediğimden geniş olursa falan beklerim şimdi baya. Videosuda yok adam akıllı ama bir bakayım yinede.
  17. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Şansıma o modelin 41.5 u yok hocam. 42 alsamda geniş olur diye korkuyorum.
Top Bottom