Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bazen 1.60 boylarında pembe saçlı aestetic ve güzel anime kızı görüyorum

Kardesim ne guzel iste keske bende aynı hastalıga sahip olsaydım
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Saç Dökülmem Fazla Mı?

Sen buna dökülme mi diyorsun :D
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

burnumda çok sivilce ve siyah nokta çıkıyor

Her sabah bol köpükle elini yüzünü yıka. Olmadı krem falan da alabilirsin.
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Kilo Almaya Çalışıyorum

Yumurtayı niye kimse sevmiyor bi tek ben bayılıyorum galiba :D Haşlıyorsanız kıvamını iyi yaparsanız ve baharatlarsanız rahat gider aslında, yanında ekmek, peynir falan güzel gider.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Saçlarım Dökülüyor Yaş 17

Herhangi bir şampuan bile el avucu kadar saç dökmez. Demek ki genetiğinizde bir şey var ondan dolayıdır. Çözüm olaraksa: -Şampuanı yinede kaliteli kullanın, bir anda saç dökülmesi durmaz ama hafif etkisi olabilir. -Saç bakımınıza dikkat edin, direkt üstüne parfüm, kolonya, gibi şeyler sürmeyin.
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

KAFAMDA YAMUKLUK OLUŞTU KULAKLIKTAN KAYNAKLI :(

Yarın hatırlat da o zaman da gülerim.
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mastürbasyon, sivilce yi tetikliyor mu?

Sabah kalktığın da doğru düzgün yüzünü yıkayıp güzel bakarsan sıkıntı olmaz. Ben öyle yapıp ekstra bir de krem kullanıyorum sıkıntı olmuyor.
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Burun Deliklerim aynı değil

Rahatsız edici bir durum değil bence hocam
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sigara ve Alkol Nekadarmi zararli yasadim anlatiyim

Ee hocam bizden ne bekliyorsunuz. Sağlıklı beslenin sorunlarınız yavaş yavaş düzelicektir.
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Duvara Tekme Attım

Duvara neden tekme attığınızı sormayacağım ancak bir şey olmuş olabilir diye düşünüyorum. Doktora görünmekte fayda var.
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Yürüyerek bir sürü güzel hediye kazanın !

Bence doğrudur hocam kimse kimseye beleş ürün vermez bu dönemde. İllaki zararları olacaktır.
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Açık alanda maske yasağı kalktı.

Gitti bizim yakısıklılık :sneaky:
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Korona oldum dua edin

Geçmiş olsun. Bol sıvı tüketmeni öneririm.
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sol kulağım az duyuyor.

Su kaçmıştır iki kafanızı sallayın geçer :D
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hâlâ aşı olmadım, olmalı mıyım?

16 yaşındayım 2 tane biontech oldum. İlk bir kaç saat halsizlik çektim sonraki günler ise sadece kolumda ağrı vardı başka bir şey yaşamadım. Çok şükür şuana kadar karantinadan geçmedim nasıl koruduğu hakkında bir fikrim yok, ama aşı artık hayatın parçası oldu nerdeyse. Heryere giriş-çıkış aşılı...
  16. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Ay çekirdeği çitlemek çok fazla kalori, kilo aldırır mı?

1 avuçtan bişey olmaz hocam. Sivilce cıkarıyor diye duymuştum kilo bilmiyorum.
  17. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Galiba Covid Oldum Sorularım Var

Eğer corona olduğunuzu düşünüyorsanız gidip yaptırmayın. Arayın evinizde test yaptırın. Eğer coronsaysanız diğer insanlara bulaşmasın diye
  18. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sizce okullar yine kapanır mı?

40dk ders yapan hocalarda var zaten. Ayrıca güzel hocaların varsa ekstra ders falanda isteyebilirsin. Ben istiyordum yapıyolardı 1631030211 Hocam herkesin en az 1 tane teknolojik aleti var evde en kötü annesinin babasının telefonundan girer.
  19. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sizce okullar yine kapanır mı?

Okullar kapatılsın hocam? Onlarda rahat eder bizde. 1631030056 Herkesin maddi durumu hergün okula göndermeye kitap aldırmaya yetmiyor hocam.
Top Bottom