Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Ana Konu ÜYE OLUP PARA KAZAN+18(GÜNCELLENDİ 22.04.2023)

15 Yaşındayım. Hangilerini yapabilirim anlatır mısınz? Papara kullanıyorum. Aktarabileceğim ya da atm den cekebilşeceğim bişey olursa güzel olur
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Nays Uygulamasında Kartla Para Yükleme Açıldı

Sonunda ya kaç haftadır yoktu. Teşekkürler.
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Papara çıkaracağım ama kafama takılan bir yer var

Atamazsınız diye biliyorum. Şimdi baktımda gönderiliyormuş sanırım. Ama hiç denemedim ama gönderiliyor olabilir.
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Size parayı gönderen kişiye onay kodu gidiyor. Onu onaylatınca para hesabınıza yükleniyor. 1655556683 Siz para göndermek için parayı atacağınız kişinin papara kullanması zorunlu diye biliyorum ama emin değilim.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

1- Evet gönderiliyor ancak gönderen kişiden onay kodu falan almanız gerek yani tanımadığınız insanlar için kullanılmaz. Babanızdan para falan alabilirsiniz 100 TL göndermişti babam 2tl kesti. Aynı soyadı gerekmiyor. Gönderen kişi de papara kullanıyorsa baya sıkıntısız atılıyor bu konuda içiniz...
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Papara hesabıma 2 kart birden bağlasam ne olur?

Onlineye gidiyor hocam. Lite cartta onlineye gidiyordu.
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Black karta veya lite ye para yatırdığım zaman ikiside online hesaba işleniyor dimi. Amaçları aynı ama farklı kartlar oluyorlar.
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

papara lite alınır mı?

Black kartla aynı kesiyor diye biliyorum.
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Papara lite cardı bir kaç ay önce almıştım. Az önce sipariş ettiğim black kart geldi. (Black kart almamım sebebi limitlerinin fazla olması) İkisini birden aktive edersem bir sıkıntı ile karsılasır myıım?
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

İtopya'da ürün kargoya verilmeden iptal etme

İade ettiğin anda parası hesabına yatmıyor haberin olsun. Biraz bekletiyorlar
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Papara da neden sınırlı para yatırma var?

Hocam Lite Card hesabını oluştururken bana da bir limit sordu rastgele bir şey salladım baya büyük bir sayıydı. Onla karıştırıyor olmayasınız?
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hocam yatırma limiti farkı yoktur bence. O başka birşeyin limiti değil mi?
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Neden aylık sadece 1250tl yatırabiliyorum. Çok saçma değil mi?
Top Bottom