Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bugün asgari ücret açıklanıyor !

Zamların artmasının sebebinin yüzde 50 si asgari ücrete baglanıyor hocam.
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bugün asgari ücret açıklanıyor !

Yani denecek bir söz kalmadı resmen göz boyamaktan başka bir şey değil. 2-3 sene asgari ücretle şuankinin arasında ki farka bakarmısınız? Ama alım gücü işte maalesef. Eskiden nerde asgari ücretn yüzde 50-60 zam alması :D Millet halis sanardı gerçekten. Zamlar 10 gün içinde güncellenecek ama...
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

•Bu ay elektrik faturanızın tutarı ne kadar geldi?

4 kişilik bir aileyiz. Evde klima yok. Sabahtan neredeyse akşama doğru 4-5 e kadar ev boş. 250tl geliyor.
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Yardım Altın ve Hisseden anlayan bakabilir mi

eğer tam anlamıyla ne olacağını bilen biri varsa o kişi bu forumda değildir knk ne biliyorsan onu yap daha iyi.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

500 ₺ yeni banknot iddiası !

Fatih Terim'i koyacaklarmış resim olarak :D
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

AL SAT nasıl yapabilirim ?

Konuyla alakasız bir sorum var. Tokatta yaşıyorum ve ikinci elde zorluk olur sonuçta bir İstanbul gibi değil. Yinede satış olur mu?
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

► Son Dakika ! Akaryakıta 4. Okkalı Zam ! Benzin 20, Motorin ise 21 TL oldu.

Okula servisle gidip geliyorum. İlk aylarda 240 iken şimdi aylık 340 ödüyorum. Gerçekten rezil bir durum.
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Nolcak bu $ ın hali ?

bu düşüş geçici idi zaten nisana kadar en az 16 17 olur yine YTD
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bu Paralara Sen Olsaydın Ne Yapardın...

Bu parayla adam akıllı bir tek mining yapılır. Diğer çoğu şeyin (Turkiye şartları ve dolar yüzünden) çok getirisi olmayacaktır.
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

ethereum 2100 dolar ı gördü ve dolarda şuan 8.17tl ..

alsaydın o kart sistem kadar para edicekti..
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

inşallah sistem toplayacaklar güzel indirimler yakalarlar benim gibi yoksa çok zor olcak artık sistem toplamak düz 1650 3 bin TL..
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

az once bakttım 2106 idi 5 sn sonra tekrar baktım 2118 olmuş..
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

ben de bu durumdan mağdurdum ama gaming gecesinden 1800 TL ye rx5500xt aldım (almak isteyen cok kişi vardı maalesef) bana göre sistem toplayacak olanlar hemen toplasın durum daha kötüye gidiyor üstüne üstlük dolarda durcak gibi durmuyor ve ethereumda 2000 i gördü acayip bi şekilde Allah...
Top Bottom