Arama sonuçları: *

1. @TheDark

Rehber Spotify Tema Değiştirme

Kör oldum göremiyorum göremiyorum.Yüzüme nur indi.
  2. @TheDark

Sistemin Yazılımsal Performans Optimizasyonunu Sağlama

İşlemci: DualCore Intel Core i3-2120, 3300 MHz (33 x 100) Anakart:Gigabyte GA-H61M-S2PV Ram:Kingston 99U5471-020.A00LF DDR3-1333 (667 MHz) Ekran Kartı:Nvidia Geforce 9800GT Ssd yok. İşletim Sistemi:Windows 10 Pro 6.16 Kasa ve psu:Frisby Direcxt:12.0 10 yıllık sistem.Daha 2-3 ay önce windows 10...
  3. @TheDark

Rehber Youtube'da Yükselmek

15 saniye olduğundan pek emin değilim.Ama kesinlikle 0-10 saniye arası var.
  4. @TheDark

Youtube'da No Copyright Sounds Kanalında telifsiz müzikler bulabilirsin.Telifli müzikler ise 0-10 saniye aralığında kullanılır.
  5. @TheDark

Rehber Youtube için kayıt,montaj,ses düzenleme programları

Sizler için rehber hazırladım.Umarım beğenirsiniz... ORTA DÜZEYDE BİLGİSAYARLAR İÇİN PROGRAMLAR Bandicam,Obs Studio-Video Kayıt için Audacity-Ses Kayıt için Camtasia Studio 8,Windows Movie Maker-Video Montaj için YÜKSEK DÜZEYDE BİLGİSAYARLAR İÇİN PROGRAMLAR Streamlabs Obs,Windows Oyun...
  6. @TheDark

Youtube'da No Copyright Sounds Kanalında bulabilirsin.Telifli müzikler ise 0-10 saniye aralığında kullanılır.
  7. @TheDark

Rehber Deprem Çantasında Neler Bulunmalı?

Bunların yarısını söylememişlerdi.
  8. @TheDark

Rehber Telefon Nasıl Seçilir?

Nasıl bir kullanıcı olduğunuzu analiz edin Akıllı telefon tercihi yaparken en önemli çıkış noktasını kullanıcı alışkanlıklarının değerlendirilmesi oluşturuyor.Cep telefonunu yoğun iş istasyonu olarak, sosyal medya ağlarında aktif paylaşımlar yaparak, oyun oynayarak ya da sadece gelen aramalara...
  9. @TheDark

Rehber Deprem Çantasında Neler Bulunmalı?

Su Çantada kişi sayısına göre su bulunmalıdır. Gıda Yüksek kalorili,vitamin içeren su kaybını önleyen,çabuk bozulmayan gıdalar(konserve,kuru meyveler,tahin-pekmez,meyve suyu vb.) bulunmalıdır. Kimlik,pasaport,ehliyet,diplomalar,tapu,sigorta,ruhsat belgeleri,banka cüzdanı,diğer vb...
  10. @TheDark

Rehber Basit ve Stabil Overclock Rehberi

Bende bilmiyorum bu konuyu sadece forum için kopyala yapıştır yaptım en altta kaynak belirttim.
  11. @TheDark

Rehber Basit ve Stabil Overclock Rehberi

Herkese merhaba arkadaşlar. Forum'da gezerken görüyorum, birçok kişi overclock işleminin zahmetli ve uzun sürdüğünü söyler ama işin mantığını kavramanız adına basit bir rehber hazırlıyorum. Sağdan soldan topladığım videolar ile rehberi daha anlaşılır hale getireceğim. Öncelikle overclock zararlı...
  12. @TheDark

Rehber Wise Care 365 Kullanım Yönergesi

Dün rehber yapmadın mı?
  13. @TheDark

Rehber Wise Care 365 Kullanım Yönergesi

Reis yavaş,dün 1 bugün 2 ...
  14. @TheDark

Rehber Kimi Hangi Konuya Etiketlemeniz Lazım? (Güncel)

https://www.imdb.com/search/title/?groups=top_250&sort=user_rating
  15. @TheDark

Rehber Kimi Hangi Konuya Etiketlemeniz Lazım? (Güncel)

Beni ise Sinema,Dizi,Oyun hakkında etiketleyebilirsiniz.
  16. @TheDark

Rehber Neden İninal Yerine Papara Almalıyız?

Papara kullanıyorum memnunum
  17. @TheDark

1.Trendleri takip edin. Trend videoları takip edin.Hangi içerik yakın geliyorsa o videoyu çekin.Örneğin Haziran 2020 oyun trendinde Brawl Stars ve PUBG Mobile var.Mesala Brawl Stars'ta ilgi alanınız varsa karakter çıkarma taktiği veya kupa kasma videoları çok izleniyor.Sizde o videoları örnek...
Top Bottom