Arama sonuçları: *

• Users: @TheDark
  • In Müzik
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. @TheDark

Klasik müzik önerir misiniz?

Böyle heyacan verici tarzda müzikler olursa iyi olur.Spor yaparken dinliyorum.
  2. @TheDark

Rap Track İçin Beat Yapacak Birini Arıyorum

Başlangıç için çok iyi. 1635957826 Bu arada yapmak istediğin tarz boom bap. En sevdiğim tarz
  3. @TheDark

Rap Track İçin Beat Yapacak Birini Arıyorum

Öğrenmek için Türkçe kanal tavsiyeleri: Kaze Beatz Fl Şeyleri Erosenn Beats Battle beat için Alican Saygın Doro Müzik Yabancı kanal tavsiyeleri: Simon Servida Kyle Beats İnternet Money Larry Ohh Kendi beatlerimi yapıyorum ama başka birine iş yapacak kadar profesyonel değilim.
  4. @TheDark

Rap Tarihindeki En İyi Dissler Hangisi?

5. @TheDark

Killa Hakan'ı Fight Club ile mi tanıdın?
  6. @TheDark

Norm Ender wack bir mc.Basit kafiyeler yapıyor.Sonra diskografisinde az şarkı var.1 yılda bilemedin 2 yılda bir şarkı çıkıyor.Daha sonra mekanın sahibiyim diyor.Tek beğendiğim şarkısı Rap Dersi.
  7. @TheDark

Bana göre en iyi dissler: Fuat-Kırmızı Halı Ceza-Mürekkep Doldurdum Sansar Salvo-Paranı Verdim Hidra-Beddua Hidra-Beyaz Diş Jokzilla P2 ve P3 Joker-Yarasa Koleksiyonu Joker,Allame-Piyango Hayki-Deli Enes Alper-Sakat Bırakırım P5 Beta-Osonpanç
  8. @TheDark

Yabancı rock şarkı Önerisi

Teşekkürler 1621108937 https://open.spotify.com/playlist/0SrhIG2fzvo53RVeGLPAxL Sizde eğer dinlemek isterseniz dinleyebilirsiniz.Arasında anlamlı,sert,coşkulu parçalar var.Yeni düzenlendi.
  9. @TheDark

Sakin rock şarkıları için hangi sanatçıları önerirsiniz?
  10. @TheDark

Playlistiniz var mı?
  11. @TheDark

Yabancı Rock müzik önerir misiniz? Böyle çok ağır değil içeriği söz ağırlıklı olan sakin yabancı rock şarkıları önerir misiniz?
  12. @TheDark

Gece çıkan parçaları nasıl buldunuz?

Şanışer'in Umut albümü çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim.Spotify NKVT kapağı oldu.Playlistime bunları ekledim: Joker,engelliler haftası için şarkı hazırlamış.Güzel şarkı olmuş.Klibi çok anlamlı.Dinlemenizi tavsiye ederim. Norm Ender bana göre kötüydü.Club house tarzı gibi bir şey...
  13. @TheDark

Hareketli Rap Önerisi

Hayki feat.Eypio-Katil
  14. @TheDark

Joker Element albümünün cdsini nerden bulabilirim?

Joker Element albümünün cdsini nerden bulabilirim? 2.el sitelerine baktım kullanıcılarına yazdım 1 aydır cevap vermedi.
  15. @TheDark

Kendisi ile çelişen rapçiler

Evet ama hadiseyi de sonuna kadar savundu.
  16. @TheDark

Adam 5 yıldır poptan nefret ettiğini söylüyordu.Sonra yarışmaya girdi.
  17. @TheDark

1.SAGOPA KAJMER Sagopa Kajmer,rapçi Velet ile düet projesi vardı.Fakat Sagopa Kajmer sonradan bu projeyi iptal etti.Çünkü Velet,Sansar Salvo ile Katliam 2 projesinde yer aldı.Sansar Salvo ise yıllar önce Sagopa'ya diss attı.O yüzden proje iptal edildi.Ama sagopaya yıllar önce diss atan Patron...
  18. @TheDark

Beatimi nerde satabilirim?

Özelden discordunu atar mısın?
  19. @TheDark

Beatimi nerde satabilirim?

Trap Beatimi nerde satabilirim?
  20. @TheDark

Şu Anda Ne Dinliyorsun?

Emre Özkan-Mezarlık Yetmeleri 3 (Allah Rahmet Eylesin youtube kıymetini bilmedi.Hem iyi rap hem iyi içerik üretiyordu)
Top Bottom