Arama sonuçları: *

1. ~ | N e w A | ~

Bilgisayarım Kac TL eder?

Ustam sadece ekran kartı zaten o kadar ediyor :) 1643726776 Ekran kartının değeri 10-11k diye hatırlıyorum ancak dediğinizde doğru olabilir dediğim gibi tahmin. ;)
  2. ~ | N e w A | ~

Bilgisayarım Kac TL eder?

Öncelikle merhaba @OnurcanONDER , Kasanın genel özelliklerine baktığım zaman tahminimce 27-28k eder diye umuyorum. Tabi bu tahmin yanlışta olabilir ancak rahat 22-24k üstünde gibi. ;) Umarım Yardımcı Olabilmişimdir. ;) ;) Huzurlu ve Mutlu Günler. ;)
  3. ~ | N e w A | ~

3050 mi yoksa 2060 yardım

Burada işlemcininde büyük önemi var izlediğiniz videodaki işlemci kendi işlemciniz ile eşitmi onada bakın. Tavsiyem yinede 3050 olacaktır. Tabi karar sizin.
  4. ~ | N e w A | ~

3050 mi yoksa 2060 yardım

Öncelikle merhaba @ugrpkr , 2 side güzel ekran kartları ancak serileri önemlidir. Soğutma ekran kartları için önemli bir detaydır. Attığın 3050 güzel alınabilir. Şimdiden hayırlı olsun. Ayrıca 3050 8gb 2060 6gb. Tavsiyem 3050 alın. ;) Umarım Yardımcı Olabilmişimdir. ;) ;) Huzurlu ve Mutlu...
  5. ~ | N e w A | ~

8000-9000 TL civarı sistem tavsiyesi

Öncelikle merhaba @Çikolatalıpuding , Şahsi görüşüm laptop istiyorsanız 2.el hp pavilion serisi düşünebilir. Eğer sıfır olsun kasa olsun derseniz 10k ya bu zamanda sistem dizilmez gibi duruyor. Tabi karar yinede sizin. ;)Umarım yardımcı olmuşumdur.;) ;)Huzurlu ve Mutlu Günler.;)
  6. ~ | N e w A | ~

Hangi Ekran Kartını Almak Mantıklı?

Kasanız yeterli gibi duruyor , phoneix işinizi görecektir. Şimdiden hayırlı olsun. ;)
  7. ~ | N e w A | ~

Hangi Ekran Kartını Almak Mantıklı?

Öncelikle merhaba @Sadece Ölüler Görür , Phoneix serisii bildiğim kadarıyla tek fanlı ekran kartı soğutmada biraz yetersiz kalabilir ancak kasadaki fanların iyi giriş cıkış entegresi yapılırsa sorun olmaz. Bence iyi bir soğutma sistemi kurarak phoneixte alınabilir. Tabi yinede karar sizin...
  8. ~ | N e w A | ~

Sistem arıyorum sağlam

reis benim sistem şöyle : https://www.gaming.gen.tr/urun/47461/pc-hocasi-gg30-amd-ryzen-5-3600-asus-tuf-geforce-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ monitörü sana bırakıyorum başkan
  9. ~ | N e w A | ~

arkadaşlar görüşünüzü belirtirmisiniz

şimdi olay şöyle ben veri tabanı bölümü oluyorum yani yazılım e bunun içinde sistem veya gaming laptop olması şart şimdi laptopmu pcmi diye soracağım çünkü 2 şey arasında kaldım 1.seçenek sistem Bulduğum sistem böyle...
Top Bottom