Arama sonuçları: *

1. İbrahim_Talha

50 Bin TL'ye Kadar 12 Ay Taksitle 0.99 Faizle PC

Hocam her şeyi ve herkesi takmamak lazım. Sen paylaşmışsın isteyen değerlendirir isteyen değerlendirmez. Sanki silah zoruyla insanları Faize yatırıyormuşsun gibi bir tartışma çıkmış, trajikomik. Zaten az erkek ol yumuşama aslan parçasında koptum. Böyle ahkam keserek kalp kırarak erkek...
  2. İbrahim_Talha

Hepsijet Teslim Edilmeyen Kargoyu Edildi Gösterdi

Hocam doğruyu söyle teslim alana kadar temsilcilere teslim aldım deme. Önce teslim al. Sonra teslim aldım de. "Sizi anlıyorum fakat sizden de anlayış bekliyorum. Ürünüm gelmeden ürünüm geldi diyemem " kargocuya da bu şekilde hitap edebilirsin.
  3. İbrahim_Talha

Öneri Tüketici Hakem Heyeti Başvurusu

Hesabı silmek bu kadar önemli mi ? Madem hesabını silmek itiyorsun çıkış yapıp git. Cevap yazma.
  4. İbrahim_Talha

Öneri Tüketici Hakem Heyeti Başvurusu

Sıcak fırsatları pür dikkat takip eden insanlar var. Vefasız dediğiniz insanların zamanını çalıyorsunuz. Hesabının silinmesine gerek yok. Çıkış yap bir daha girme. Bu kadar basit.
  5. İbrahim_Talha

Cosori Airfryer Aldım, H.o. mu G.o mu ?

Hocam tavsiyeniz var mı ? Şöyle kullanın şuna dikkat edin tarzında
  6. İbrahim_Talha

Bu ana parası :D anama aldım. PC'yi uni sınavından sonra inşAllah
  7. İbrahim_Talha

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0936FGLQS/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  8. İbrahim_Talha

Sizce yarın efsane cuma, efsane olacak mı?

Olursa beni de etiketler misin 🥹
  9. İbrahim_Talha

Öneri Dualshock 4 V2 Kaplama Önerisi

Selamlar, gamepad'in hem kaplama (gövdesinin çizilmemesi için) hem de analoglar için koruyucu (Soyulmaması için) almayı düşünüyorum. Nereden alabilirim ? Tavsiye ettiğiniz satıcı var mı ? Ürün önerileriniz nedir ? Şimdiden teşekkürler.
  10. İbrahim_Talha

28 Ekim beklenir mi ?

Hocam insanımız olması gerekeni yaparsa düşer.
  11. İbrahim_Talha

Amazon Prime Day nedir? mantıklı mı?

Arkadaşlar ps5 gamepad leri indirime giriyor mu ?
  12. İbrahim_Talha

Epic Games'i tercih ediyor musunuz? Etmiyorsanız neden?

Zaten yerleşmiş ve daha fazla özelliğe sahip bir platform varken neden insanlar başka bir platforma geçsin ? Daha fazla özelliği falan bulunsa neyse ama Steam'a göre daha gelişmesi gerek. Yine de rekabet işimize yarar. Umarım Epic Games güzel adımlar atar.
  13. İbrahim_Talha

Asus ekipman anlat etkinliği hakkında

Herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.
  14. İbrahim_Talha

sahibinden.com ürün almak anlatırmısınız get nedir iade nasıl yapılır

Bu arkadaşımızın dediği olay benim de başıma geldi. Dikkatli olun adamın attığı linkten falan param güvendeye girmeyin bizzat sahibinden.com üzerinden get'e ödeme yapın. https://forum.donanimarsivi.com/konu/letgo-dolandirici-bildirimi-1.508292/
  15. İbrahim_Talha

Yardım Instagram butiği tarafından dolandırıldım

Adam meşgul olabilir. Acil işi olabilir. Daha bismillah 13.40'da yazmışsın 1 saat cevap gelmeyince döktürmüşsün. Hemen mağdur ayağına yatma. Önce bir sabret. Ha değişim kabul etmezlerse o zaman gel burada yayalım başka arkadaşların da başı yanmasın.
  16. İbrahim_Talha

Powerline Performansı Nasıl ? Hangi Ürünü Almalıyım ?

Wifi'm odamda rahat çekiyor. Benim amacım hem download'daki düşüşü engellemek hem de oyunlarda ping sorununu çözmek.
  17. İbrahim_Talha

Peki gönderdiğim ürün nasıl sizce ?
  18. İbrahim_Talha

Merhabalar, modemden odamdaki PC'ye ethernet çekmek istiyorum. Wifi üzerinden bağlandığımda normal kullanımda bir sıkıntı yok. Fakat oyun oynarken stabil ping alamıyorum. Arada gereksiz yükselip duruyor. O yüzden ethernet ile bağlanmaya karar verdim fakat duvarı falan delmem gerekeceği için...
  19. İbrahim_Talha

E-Ticaret İle İlgilenen Var mı?

E-ticarette sattığınız ürünleri nerden tahsis ediyorsunuz hocam ?
  20. İbrahim_Talha

150TL Uclu kalem onerisi

Rotring 500 kullanıyorum. Ucu bir kaç ay içinde yamuldu. Sürekli uç kırıyor artık.
Top Bottom