Arama sonuçları: *

1. İbrahim_Talha

the walkıng dead 11 sezon 24 bolum nerden izliyebilirim

Korsan şeyler yasak diye biliyorum. İsterseniz özelden atın arkadaşa.
  2. İbrahim_Talha

Netflix akıcı dizi önerisi

Sherlock Holmes Lupin The Witcher The Queen's Gambit Squid Game Prison Break Breaking Bad Avatar Son Hava Bükücü (Çizgi Dizi) Alice in Borderland Stranger Things La casa de papel Mezarlık -En bilinenlerden ve aklıma gelenlerden yazdım. İzlediklerini belirtirsen arkadaşlar daha detaylı diziler...
  3. İbrahim_Talha

Yüzüklerin Efendisi Sauron Haklımı ?

Ben onun sauron olduğunu anlamamıştım yani benim için 8. bölümde kesinleşti 😂
  4. İbrahim_Talha

Yüzüklerin Efendisi Sauron Haklımı ?

Evrene o kadar hakim bir insan değilim. Sadece filmleriniz izlemiştim. Son bölümde bir çok şey havada kaldı. Güç yüzüklerini çok çok hızlı geçip hobbitleri dediğiniz gibi anlamsız çok uzattılar.
  5. İbrahim_Talha

Zindan adası filmini anlamadım

Aslında sonunu bize bırakıyor yönetmen. Ama bence ve genel görüş aslında caprio gerçekten deliydi. Bu senaryoyu bilmem kaçıncı kez yaptıklarını ama caprio'nun düzelmediğini belirttikleri bir sahne vardı diye hatırlıyorum. Bununla alakalı güzel detaylar vardı. Bu parodideki AcımTRak...
  6. İbrahim_Talha

1 dolara otelde istediğini yapan gençlerin filmi

İzleme amacı oysa hocam o.O2:(
  7. İbrahim_Talha

Netflix 81 tllik paket alınır mı? ?

Hocam en yüksek paket 55 TL. Nasıl 81 TL vereceksin o.O2
  8. İbrahim_Talha

Film indirmek için hangi sityeyi kullanıyorsunuz?

Biliyorum, ironik bir dille yazmaya çalıştım. :) Kalbini kırdıysam affola. Yazmak için bahane arıyordum.
  9. İbrahim_Talha

Film indirmek için hangi sityeyi kullanıyorsunuz?

Ban yerim diye cevap vermeyecektim. Buradakiler küçümsediğin için cevap vereceğim. IDM diye bir program var . (Araştırsan bulurdun )Site fark etmez her türlü yerdeki her türlü videoyu indirebilirsin. Ben daha çok dosya indirmek için kullanıyorum.Chrome'un indirme aracı hoşuma gitmiyor. Ama film...
  10. İbrahim_Talha

**Sadece Film Önerisi**

Yıldızlararasını izlemediysen direk onu izle. Başka bir şey arama. Ardından yönetmeni olan Cristopher Nolan'ın diğer filmlerini de izlemeni tavsiye ederim. Özellikle "başlangıç" filmini. Ardından "Batman" serisine ve "Tenet" filmlerini izleyebilirsin. Ama yıldızlararasını izle 😉
  11. İbrahim_Talha

Film önerebilir misiniz ?

Kimse izlememiş, inceleyeceğim teşekkürler.
  12. İbrahim_Talha

Evet çok güzel filmmiş. Ben izlemedim ama onlar izlemişler.
  13. İbrahim_Talha

Kanka lütfen mesaj kasmış olmak için yazma. Konuyu okudun mu bilmiyorum. Ama gelmiş titanik öneriyorsun.
  14. İbrahim_Talha

İzlemeyen kalmadı sanırım. 1626469036 Jumanji macera adası mıydı?
  15. İbrahim_Talha

Ya arkadaşlar konuyu okumadınız herhalde. 😡 1626468894 İnceleyeceğim, teşekkürler.
  16. İbrahim_Talha

Zindan adasını izledik. Diğer 2 sini inceleyeceğim.
  17. İbrahim_Talha

Ya kral ciddi misin ? 1626468807 İzlemeyen yoktur herhalde
  18. İbrahim_Talha

Teşekkürler. I am legend'i izlemişler. Source Code'u inceleyeceğiz 1626461517 Source Code'uda izlemişiz. Başka önerin var mı ?
  19. İbrahim_Talha

Merhabalar arkadaşlar, ailecek izleyebileceğimiz (babam ve teyzem giller geldi.) bir film önerebilir misiniz ? Film'den anlayan bir aileyiz :D . Cristopher Nolan'ın tüm filmlerini izledik. Eski ama çok güzel olan filmleri izledik. (Esaretin bedeli, yeşil yol, son samuray ...)
  20. İbrahim_Talha

Öneri Marvel Evrenine Girmek İstiyorum

Böyle şeyler hatırlamıyorum. Bilgim yok. Bilgim olmayan konuda yorum yapamam.
Top Bottom