Arama sonuçları: *

1. İbrahim_Talha

Sitemim sizce ne kadar eder

3070 li sistemler 15-17k ya satılıyor 2. el sen düşün :)
  2. İbrahim_Talha

Arkadaşım Trendyol'dan PC Almış

Direkt iade edin bence. Fiyatı biraz arttırıp 3050 almak varken Rx550 berbat.
  3. İbrahim_Talha

RTX 3070 + i3 12100F + 512GB SSD Sistemim ne kadar eder?

RTX 3070Ti 1 yıl garantili kartı 2. el 7200 TL'ye alıyorum. Ona göre bir yorum yapacak olursam 14k ya gidebilir.
  4. İbrahim_Talha

DA Yeni sistem mi geliyoor...!? 😁

@Abdullah Hacıgül biraz bencilce hocam ama 15-20k bütçede de çıkarsanız süper olur en azından benim için süper olur 😁
  5. İbrahim_Talha

sistemim ne kadar eder ?

Ekran kartı demişim monitör diyecektim :) Bir yandan çalışıp bir yandan yazınca böyle oluyor çok özür diliyorum. Hemen güncelliyorum
  6. İbrahim_Talha

sistemim ne kadar eder ?

Monitör 5k hocam. Maliyet hesaplarken akakçe tarzı yerlerden hesaplayın. İkinci elde daha kolay alıcı bulursunuz :) Ayrıca geçenlerde indirimli bir şekilde sıfır RTX3060'lı sistem 10.600 civarı çıktı. Hem ikinci el hem rtx 3050 olması sebebiyle 9-9.500 civarı (Monitörsüz) olabilir diye tahmin...
  7. İbrahim_Talha

monster laptop aldım

Bu versiyon da 17 olduğu için... Tamam, sorun yok o zaman. İyi forumlar.
  8. İbrahim_Talha

monster laptop aldım

Ben almıyorum. Sadece 16 gb ram'i var dediğin için kanıt olarak attım.
  9. İbrahim_Talha

monster laptop aldım

Hayır, attığı modelde 8gb. Başlıkta bile yazıyor. Ürün linki (Sende istersen doğrulayabilirsin)...
  10. İbrahim_Talha

monster laptop aldım

8gb ram daha takman gerekiyor.
  11. İbrahim_Talha

Rtx 3060-i7 bulunan kasa önerisi

Benim attığım sistem nasıl? Bir de neden AMD intel'e göre daha ucuz ?
  12. İbrahim_Talha

Fiyatına göre pahalı derken Hocam? Özelliklerine göre pahalı mı demek istediniz ?
  13. İbrahim_Talha

https://www.itopya.com/wtcn-power-intel-core-i7-11700k-gigabyte-geforce-rtx-3060-gaming-oc-12gb-16gb-ddr4-512gb-pcie-gen3x4-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ Bu nasılmış? O soruyor.
  14. İbrahim_Talha

Merhabalar, bir arkadaşıma rtx 3060 ve intel işlemcili kasa gerekiyor. https://www.gamegaraj.com/urun/phantom-7a-rtx3070/ Ben bunu önerdim fakat amd sıkıntılı intel alın demiş çevresi. O da bilgisayardan anlamıyor. Korkmuş intel istiyor. Bütçem yok. rtx 3060 i7 10. Nesil bir bilgisayar arıyorum.
  15. İbrahim_Talha

Yeni Sisteme STOK İSTİYORUZ LÜTFEN

2 aydır bu günü bekliyorsan paran hazır olurdu kardeşim. 2. Olarak kimse kişiye özel az da olsa stok açmaz. Öyle bir şey olsa herkes banada banada der. Bunun sonu gelmez.
  16. İbrahim_Talha

Gaming Gen TR'den alınan kampanyalı hazır sistem bakın ne halde gelmiş!

Ben beklemekten nefret eden biriyim. O kargo gelene kadar saat başı takip et, bir gelsin her yer kırık bir sürü onla uğraş. Bir de seni haksız duruma düşürsünler.😡😡😡
  17. İbrahim_Talha

Gaming Gen TR'den alınan kampanyalı hazır sistem bakın ne halde gelmiş!

Tokuchi arkadaşımız konu açmıştı. Yazdıklarını okursan anlarsın. 1625674288 Link: https://forum.donanimarsivi.com/konu/gaming-gen-tr-ile-yasadigim-suerec-ve-tuem-gercekler.398519/
  18. İbrahim_Talha

13k laptop vs 13k kasa

Eğer gezmiyorsan ve okuldan dolayı laptop gerekmiyorsa kasa çok daha mantıklı. Ama diğer türlü benim gibi çok dolaşan biriysen laptop almalısın. Diğer arkadaşlar laptop'ı çok kötülemişler ama tam 16 yıldır laptop kullanıyorum.(Hep aynı laptop değil :D ) Ve hala da kullanmaya devam ediyorum...
  19. İbrahim_Talha

İncehesap Güvenilir midir?

Güvenilir.
  20. İbrahim_Talha

Dün sistemim bu yüzden mi kapanmış? (Bu nedir)

Önemli bir şey değil. O sırada bilgisayarının oturum açma isteğinin boş dönmesi sebebiyle çıkmış bir hata. Kaynak: https://btomer.com/windows/bilgisayari-kullanicisi-ne-zaman-acildigini-ogrenme-olay-goruntuleyicisi/ 2- BAŞARISIZ OTURUM AÇMA BİLGİSİ – 4625 attığım linkte adlı başlığın bulunduğu...
Top Bottom