Arama sonuçları: *

1. İbrahim_Talha

VAR Kayıtları Açıklandı!

Yukarıda belirttim hocam. Bunun olay olmasının sebebi belirsizlik. Yani ekrana ofsayt diye verilse emin olun olay büyümezdi. Hatalı karar denir o akşam konuşulurdu sadece. Ama bu olayda kimse ne olduğu bilmiyordu. Bilinmezlik olduğu için bu kadar büyüdü.
  2. İbrahim_Talha

VAR Kayıtları Açıklandı!

Hocam lütfen sanki sadece size yapılıyor. Adam akıllı güzel oyun yokken bile lidersiniz. Hakem hatası demenin anlamı yok. O ara berbat oynuyordunuz. Göz var nizan var.
  3. İbrahim_Talha

VAR Kayıtları Açıklandı!

Ofsayt olsaydı zaten hakemliğine son vermezlerdi. Tartışmasız hatalı karar. Geçmiş maç yapacak bir şey yok. Keşke o an Var ekibi çizseydi de sadece yanlış karar denseydi. Bu kadar olay olmazdı. Belirsizlik olunca olay büyüdü.
  4. İbrahim_Talha

VAR Kayıtları Açıklandı!

Sadece ayak değil omuzundan çizilen çizgide ofsayt olmuyor. Gol iptali yanlış. Oradaki hakem de diyor : Nelsonun omzu çizgide ama ofsayt. Var ekibi neden çizmemiş acaba ?
  5. İbrahim_Talha

VAR Kayıtları Açıklandı!

Öyle bakacak olursak Batshuayi'nin kırmızı kartına da bakalım. Bu olay diğer yanlış kararlardan farklı. Hiç kimseye ne olduğu söylenmeden iptal edildi.
  6. İbrahim_Talha

İngiltere 2-1 Danimarka İNGİLTERE FİNALDE

Sizce penaltı mı değil mi ?
  7. İbrahim_Talha

Fenerbahçe'nin kötü bir takıma dönüşmesi.

Ben de şunu anlamıyorum. Rezil bir takım olmamıza rağmen ne yapıp edip ilk 3'e giriyoruz.
  8. İbrahim_Talha

(Canlı) Danimarka-Finlandiya Maçı // oyuncunun kalbi durdu

Kalp mesajı falan da yaptılar. Topa doğru koşarken bir den düştü. Kalbi durdu diye tahmin ediyorum.
  9. İbrahim_Talha

(Canlı) Danimarka-Finlandiya Maçı // oyuncunun kalbi durdu

Ericksan'in maç sırasında kalbi durdu. Tedavisi yapılıyor. (Bilgi için konu açtım)
  10. İbrahim_Talha

İtalya 3-0 Türkiye ne düşünüyorsunuz?

Korkak bir şekilde oynarlarsa olacağı bu. Tamam İtalya ligi sert lig, sert oynuyorlar ama siz de sert oynayın bu kadar korkmayın bu ne ya
Top Bottom