Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Mavi Ekran minidump u inceler misiniz ?

bilgisayarı açarken mavi ekran yedim , ben analiz edicektim fakat windbg erişim reddedildi diyor. https://drive.google.com/file/d/13ciWaLSvOtQ_7ODlylovexQ7PBNDuKAG/view?usp=sharing
  2. İsmail Aslan

Bios dan Çıkamıyorum

yapamazsınız hocam.
  3. İsmail Aslan

Bios dan Çıkamıyorum

bios ayarlarını sıfırlamayı dener misin ?
  4. İsmail Aslan

OCCT PSU Testini Nasıl Yapılır ?

hocam psu testine başlar başlamaz daha , cpu 85 87c lere çıktı devam ettiremedim kapattım geri hemen
  5. İsmail Aslan

Teşekkürler , occt 10.1.5 ver. sorunsuz mu ?
  6. İsmail Aslan

pardon hocam , occt nin yeni sürümlerinde psu testi bozuk diyorlar 10.1.5 de hatalı mı ?
  7. İsmail Aslan

auto kısmını bir rehberde sse yapın diyor. ne yapmalıyım sizce ? 1647101352 psu xpg core reactor 850w ? 400w ne alaka hocam ? edit : mesala demişsiniz pardon. 1647101424 hatanın ne olduğunu tespit ediyor mu occt ?
  8. İsmail Aslan

burada ayarları ne yapmam gerek ? ekstra bir program ile sıcaklık vb takibi yapmam gerek mi ? psu da bir bozukluk varsa pc nin zarar görme ihtimali var mı ? (ayarlardan 90 dereceye gelince test durdurulsun diye bir ayar açık.
  9. İsmail Aslan

DDU güvenilir mi????

Güvenilir
  10. İsmail Aslan

1660s oyun oynarken bi anda ekran gidiyor

Farklı kablolar ile denedim hocam :) ve sağlam kablolar :) 1645386378 1- Windows iso dosyam orjinal fakat etkinleştirme yöntemim bir yazılım aracılığıyla. -chipset sürücüm zaten kuruluydu. -ddu işlemini yapmayı düşünüyorum. -ramleri ve ekran kartını tak çıkar yapmayı düşünüyorum.
  11. İsmail Aslan

Kablolardan dolayı olduğunu sanmam.
  12. İsmail Aslan

arkadaşın yaşadığı aynı sorun. oyun oynarken bir anda görüntü gidiyor ve ses gelmeye devam ediyor. genelde masaya vurunca , kasa sarsılınca filan oluyor fakat arada sarsılmadanda oluyor.
  13. İsmail Aslan

hocam benim nfo da durum nedir ?
  14. İsmail Aslan

hocam bakıyorken benimkinede bakar mısınız ? https://drive.google.com/file/d/1ag60uS77yRC-Zwz5Vz6q3p5mkq3tBrYx/view?usp=sharing
  15. İsmail Aslan

Hocam hmm teknik servis ile görüşmenizi tavsiye ederim. Bu arada ramlerdende şüphelenebilirsiniz.
  16. İsmail Aslan

Hocam kasanız salladığıda mı oluyor ? Bende rtx 3070 var masaya vurduğumda görüntü gidiyor fakat ses gelmeye devam ediyor. Eğer sallandığında oluyor ise temassızlık olabilir.
  17. İsmail Aslan

Bu laptopa fpsler normalmi?

Normal değil.
  18. İsmail Aslan

6600 Kalitesiz çözünürlük ve nesnelerin geç yüklenmesi

ss almak ekran kartından gelen görüntüyü çeker. 1644062872 Sorun monitörde olsaydı attığınız ss lerde biz görmezdik pikselleşme.
  19. İsmail Aslan

[güncellendi] görüntü gittiğinde ekran kartında led 4 yanıyor

Görüntünün her salladığımda gitmemesi normal mi ?
  20. İsmail Aslan

[güncellendi] görüntü gittiğinde ekran kartında led 4 yanıyor

@joker♤ hocam sizce bilgisayarı kapatmak için klavye üzerinden bir tuş atayabilir miyim ? ama şöyle olucak o tuş kombinayonlarına basınca pc direk kapancak.
Top Bottom