Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Steam ıdle master kullanmak için 5 dolar harcamakmmı gerekiyor.

3.64 TO 32TL yaptım herhangi bir ban , hesap çalınması , ceza vb. ile karşılaşmadım. Hesabınızda oyunlardan kart düşürebilmeniz ve pazarda item satabilmeniz için 5$ limitini tamamlamanız şart hocam.
  2. İsmail Aslan

steam koleksiyon kartı düşürmek için oyun/uygulama önerisi

Dolmadı hocam, ama iade edip riske atmak istemiyorum açıkçası. Zaten zevk amaçlı yapıyorum. Pek oyun alma niyetim yok bu aralar.
  3. İsmail Aslan

Kabul olursa bir sıkıntı olur mu? Mesala ceza yemek , iade hakkımın alınması vb.
  4. İsmail Aslan

birde witcher 3 eredin card dustu idle master da çalışırken bu kartı satmak istediğimde : Bu öğe için mevcut bir listeleme bulunmuyor. diyor. kaça satayım ? 1656246505 iade etmeyeyim o zaman
  5. İsmail Aslan

steamde 5 dolar limitin yoksa , koleksiyon kartı olan bir oyunu satın aldığında o oyunu oynadıkça belli bir sayıda kart düşer. Bu kartların pazarda bir değeri var. düşen kartlar oyunun kendi satın aldığın fiyatından daha pahalıysa kar edersin. 1656246172 zup s , zup f ve hentai girldeki tüm...
  6. İsmail Aslan

hentainin hangileri hentailere baktımda kafam karıştı. zup s var sadece , serisi bitmedi hocam. 1656239770 bu arada zup s şuan idle masterda çalışıyor 3 kartın düşmesi ne kadar sürer zup s şuan (0.4saat)
  7. İsmail Aslan

arkadaşlar hali hazırda 1,96tl + zup s (kartları daha düşmemiş) var. extra ne alayım 1.96 TL ye.
  8. İsmail Aslan

Steam hangi zup oyunları kârlı ? (Şuan indirimde)

Arkadaşlar 6,67TL+1.5-3TL steamda bakiyem var bunu katlamak istiyorum hangi zup serisi kârlı ve idle master güvenilir mi ?
  9. İsmail Aslan

Steam 10,29TL'ye ne alabilirim ?

Hocam metro 2033 epicten bedava almıştım.
  10. İsmail Aslan

Düşüneceğim , Türkçe desteği var mı ? Steam'den bakmadımda oyuna.
  11. İsmail Aslan

İtem yok tüm oyunları oynama saatim toplasan 0.3 oda witcher 3. Geforce now free den telefondan oynamıştım. Çünkü pc hazır oldu olucak. Ben çoktan beri steami mobilden hallediyorum ileriye yönelik için.
  12. İsmail Aslan

Hocam 10,26TL kaldı , ets 2 paint dlc , payday 2 de 1.40tl olan bir dlc , warband , the forest 2 , dont starve togetherı aldım. 1643644025 Hmm anladım hocam , takas banı 30 gün galiba 🤧
  13. İsmail Aslan

Oyun takası oluyor mu ? Bir itemle mi yoksa ?
  14. İsmail Aslan

Hocam ben steami son 1 yıldır kullanıyorum ve aktif kullanmadığım için bilmediğim çok şey var bu nedir dont starve togetharı aldım fakat envantere böyle bir şey geldi galiba bunu bir arkadaşıma hediye edebiliyormuşşum fakat ben bunu hediye etmek yerine 30 gün sonra satabilirmiyim ?
  15. İsmail Aslan

Hocam sizce terrarie nasıl ?
  16. İsmail Aslan

Uğraştığınız için teşekkürler. Witcher 3 dlc si mi ?
  17. İsmail Aslan

Teşekkürler hocam öyle yaptım.
  18. İsmail Aslan

Hl-2 ye kuruş yetmiyor
  19. İsmail Aslan

O pakette portal , portal 2 vb. de var galiba.
Top Bottom