Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

Gizli istilanın gizli fragmanı

Mülteciler ile ilgili belgesel sandım
  2. -Akın Taşkan-

Anime önerisi istiyorum.

Eski veya manga uyarlaması olanlardan başlamanızı tavsiye ederim.
  3. -Akın Taşkan-

Değeri Bilinmeyen Türk Sinemasının Efsaneleri

Evet çok güzel bir film ona kesinlikle sözüm yok. Ama senaryosu, hikâyesi satın alınma Kore filmi.
  4. -Akın Taşkan-

Değeri Bilinmeyen Türk Sinemasının Efsaneleri

Şahan Gökbakar'ı tanımayan, Recep İvedik'le Trilogy'den sonra tanışan biri daha. Sadece ekşi'deki eski entry'lere bakarak bu filmlerin dalga konusu olmadan önce beğenildiğini görebilirsiniz.
  5. -Akın Taşkan-

Tosun Paşa - Tosun Paşa (Şaban) Güreşte Tellioğullarını Yeniyor mu?

Bilmiyorum izlemedim genel kültürsüzlük sorusu
  6. -Akın Taşkan-

3D Sinema izlenir mi?

3D çok kötü nefret ediyorum ama spiderman sadece 3D var ben de öyle izleyeceğim maalesef
  7. -Akın Taşkan-

Arcane hakkında düşünceleriniz?

hayır reklam hakkaten kusasımı getiriyor önyargı değil bu. Dizi güzel anladığım kadarıyla ama banane ben baştan kaybettiler.
  8. -Akın Taşkan-

Arcane hakkında düşünceleriniz?

Youtube'de karşıma çıkıyor reklamı o kadar iğrenç ve cringe ki izlemeyeceğim ölesiye nefret ediyorum.
  9. -Akın Taşkan-

Öneri dizi önerisi istiyorum

Queen's Gambit Bodyguard Community The Good Place Umbrella Academy Shadow and Bone MindHunter Into the night Brooklyn Nine Nine
  10. -Akın Taşkan-

Öneri Kaliteli Anime Önerileri (Part 2)

Doğrudur
  11. -Akın Taşkan-

Hocam haklısın ama internette de çokça dalga geçiliyor günün birinde izleyebilirim ama yakın zamanda izlemek istediğim başka şeyler var.
  12. -Akın Taşkan-

Oh olsun hakeder ne fazla ne az O zaman özetini okuyup evet ben de izledim güzeldi ya muhabbeti yapabilirim teşekkürler
  13. -Akın Taşkan-

Hocam Tokyo Ghoul hakkında ne diyebilirsiniz? Sınıfımdaki birisi neredeyse yüzüme ekran bağlayıp zorla izletecek.
  14. -Akın Taşkan-

Assassination classroom'u ne kadar seviyorsam Darling in the Franxx'ten de o kadar nefret ediyorum. Gene çok güzel bir rehber olmuş ablamla Little Witch Academia izliyoruz bitsin burada gözüme takılan 3-5 bir şey var.
  15. -Akın Taşkan-

Öneri Kaliteli Anime Önerileri (Part 1)

Evet ne zaman izlediğim animeleri sınıfımdaki ergensular yerine adam akıllı kişilerden öğrenmeye başladım benim de keyfim yerine geldi. Bir de Full Metal Alchemist'in 2 animesi vat galiba farkı ne?
  16. -Akın Taşkan-

15 yaşındayım 🤠
  17. -Akın Taşkan-

Mükemmel rehber ayrıca ben hiç yazım yanlışı görmedim takdire şayan. Dipnot Mirai Nikki'nin finaline yaklaştığımda saat 6 gibiydi ve daha fazla dayanamadım 2 gün ruh gibi gezdim gece izlediğim için herhâlde korku değil de garip ve kötü bir his bırakmıştı sonlara doğru çok manyaklaşıyor bir...
  18. -Akın Taşkan-

Öneri Film Önerisi Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu

Mater'in kızlarla flörtleştiği ve yanlışlıkla kızlar tuvaletine girdiği ve fıstıklı dondurma diye yanlışlıkla wasabi yeyince diliyle suyu kavradığı bir kaç küçü ksahne var.
Top Bottom