Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

PNG dosyalarını nasıl EPUB yaparım?

Dostlar anlatıyorum: Eğer PDF dosyanızda fotoğraflar varsa, hele hele fotoğrafların üstünde yazı varsa PDF'den EPUB yapınca dosya bozuluyor. Bir şekilde edit ile vs. düzeltiliyordur bence ama ben onu bilmiyorum. Biraz zahmetli ama işe yarar bir yöntem buldum. İlk önce eğer PDF dosyanızın sayfa...
  2. -Akın Taşkan-

PNG dosyalarını nasıl EPUB yaparım?

Online çeviriciler ile yapamadım yardımcı olabilecek var mı?
  3. -Akın Taşkan-

Acil Metaverse konusunda yardım lazım

Benim bir atsana var ilerde otoban geçcek diyorlar çok değerlencek satayım sana oraya dikersin
  4. -Akın Taşkan-

C# Windows Form Uyglaması Çalıştırıldığında Microsoft Defender SmartScreen Açılıyor

O zaman en son yapayım bunu. Herhangi bir sorunum olursa gene yazabilir miyim?
  5. -Akın Taşkan-

C# Windows Form Uyglaması Çalıştırıldığında Microsoft Defender SmartScreen Açılıyor

Bunu yapınca uygulamayı geliştirmeye devam edebilirim değil mi?
  6. -Akın Taşkan-

Hocam internette aratıyorum ama bulamadım siz biliyor musunuz?
  7. -Akın Taşkan-

Evet uygulama üreticisi boştur büyük ihtimalle ellemedim. Nasıl bu hatanın önüne geçebilirim?
  8. -Akın Taşkan-

C# Form uygulamasında yaptığım programı arkadaşıma attığımda "Microsoft Defender SmartScreen tanınmayan bir uygulamanın başlamasını engelledi. Bu uygulamayı çalıştırmak bilgisayarınızın güvenliğini tehlikeye sokabilir" diyor. Ben bunu internette yayınlayacağım millet kıllanmaz mı? Nasıl bunun...
  9. -Akın Taşkan-

C# Liste İçindeki Bir Elemanın Kaçıncı Sırada Olduğunu Bulma

Hocam bir de konudan bağımsız ama ben yazdığım projeyi nasıl bitireceğim? Yani direkt bir uygulama hâline sokacağım?
  10. -Akın Taşkan-

Teşekkür ederim internette bir türlü bulamadım
  11. -Akın Taşkan-

Bir liste var. İçinde "Ali", "Mehmet, "Ayşe" var diyelim. Burada "Mehmet"in kaçıncı sırada olduğunu nasıl öğrenebilirim?
  12. -Akın Taşkan-

Hangi dilleri bilmem gerekir

Bunlar kodlama dili değil ama bilmen gerekiyor ve kolaylar o kadar gözün büyümesin
  13. -Akın Taşkan-

C# 5 rastgele oluşan sayının değerini kontrol etme

Teşekkürler akşam bir bakayım bilgisayardan. Bunun liste ile kolayca yapılması lâzım ama beceremedim.
  14. -Akın Taşkan-

C# 5 rastgele oluşan sayının değerini kontrol etme

Şimdi zar pokeri oyunu yazıyorum. 5 zar var her zar için 6 olasılık var. Olabilecekler: 5 benzer 4 benzer Tam ev 6'ya düz 5'e düz 3 benzer döper per 5 benzemez 9 farklı sonuç olabilir. Şimdi ben şöyle düşündüm: z1, z2, z3, z4, z5 zarların değeri ( zar1 zar2 yani) if (z1 == z2) // 5 benzer...
  15. -Akın Taşkan-

Google dan indirdiğim foto sarı oluyor

aynı fotoğrafı atsana buraya bir de biz indirelim ne olacak
  16. -Akın Taşkan-

µTorrent güvenilir mi?

Virüs değil de saçma sapan ask.com yandex falan iniyor
  17. -Akın Taşkan-

µTorrent güvenilir mi?

Utorrent bir sıkıntı çıkarmaz ama onun yerine çok daha güzel torrent uygulamaları var
  18. -Akın Taşkan-

Ayda 50.000₺ - 100.000 ₺ Kâr Bırakan "Yazılım Sistemi"

Kârı dorğu yazıp da hâli yanlış yazmak. Bu bile dolandırıcılık belirgisi.
  19. -Akın Taşkan-

Chrome'da Film/Dizi İzlerken Açılan Reklam siteleri Nasıl Engellenir ?

opera kullanmıyorum o yüzden bir şey diyemeyeceğim ama brave'ninki her şeyi engelliyor.
Top Bottom