Arama sonuçları: *

• Users: .EXE
  • In Araba
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. .EXE

ÖTV MUAFİYETLİ ARAÇ ALIMI

Anladım hocam, Teşekkür ederim bilgilendirmen için 👌🏻
  2. .EXE

ÖTV MUAFİYETLİ ARAÇ ALIMI

%90 değilmiydi hocam muafiyet hakkı ?
  3. .EXE

Araç Yazlik Lastik Öneri

Micheli Kesinlikle Pilot Sport hocam, 2. Defa alıyorum çok memnunum
  4. .EXE

Volksvagen golf 7 ses sistemi

Bunda şaşırılacak ne var anlamadım ? Zaten 4 Kapıda paketine göre oluyor. 4 Kapıda hoparlör ve 4 kapıdaki twiter... Malesef Twiterları da satıcı firmalar hoparlör sınıfında tutuyorlar. Skoda Kodiaq'ta ise buna bakılırsa 12 Adet hoparlör var dostum :)
  5. .EXE

Yardım Fiat Punto alınır mı ?

Opel astra 2.0 Önermem hem benzinli olmasından çok yakacaktır. Hemde 2.0 Vergisi günümüzde çok fazla. 1.6 Tercih edebilirsin. Hiç kullanma tecrübem olmadı.
  6. .EXE

Yardım Fiat Punto alınır mı ?

Bagajı acayip küçük. Şahsen benim boyum 1.90 şoför koltuğuna geçtiğim zaman mecburuiyetten koltuğu geriye itmek zorunda kalıyorum. Bu yüzden de arkama kimse oturamıyor :D Aile arabası olarak değil de daha çok yeni evli arabası olur. Şuanki piyasaya göre çok pahalı. Gidişat olarak 1.4 Fire...
  7. .EXE

Pandemi'den Sonra Araba Fiyatları Düşermi

Ben düşeceğini zannetmiyorum aksine artacak. Zaten A Marka araç 350.000 TL'den rağbet görüyor. Devlet neden bunu 200.000 TL'den satsın ki ? Arabaları devlet mi satıyor diyen arkadaşlar gelmeden izah edeyim. Arabanın ham fiyatının 3.5 katı vergi olduğu için satıcı marka 10 bin 20 bin indirim de...
  8. .EXE

Beyler bu araç led i nasıl

Çakmaklık girişi olan bütün araçlara uyumlu
  9. .EXE

2006 RANGE ROVER 2.7 TDV6 HS kaç kuruş yakar

1 Liradan aşağı yakacağını zannetmiyorum :/
  10. .EXE

Ford focus mu Volvo s60 mı

Volvonun 2012 'si çok eski teknoloji yapısı yok kankam. Başını ağrımadan binip gidiceksin. Fordlar çok atik arabalar olabilir ama bana göre olmadığını düşünüyorum. Şahsen konforlu bir araba olarak görmüyorum. Ben olsam hiç karar vermeden volvo alırdım.
  11. .EXE

Ford focus mu Volvo s60 mı

Kanka bu kıyaslama olmadı be. Hani Volvo 98 Mi Focus 2020 Mi desen tamam. Tabikide Volvo kanka
  12. .EXE

Bir arabada en çok önem verdiniz detay

Kordon çizgileri , stop ve far yapısı
  13. .EXE

Araçların Arızaları Sizce Neler [Ödevim]

Seneryo 1 için bir çok sebep sayabilirim ; 1 - Motor kulağı veya takozu kırılmış olabilir. 2- Pistonlardan birisi yamulmuş olabilir. 3- Krank milinde yamulma olmuş olabilir. 4- Piston yataklarında aşınma olabilir 5- Motor kasnaklarında fazla gerilme veya boşlama olmuş olabilir 6 - Yağ seviyesi...
  14. .EXE

Bu Jant Bu Arayaba Nasıl Olur ?

Bir çok model var WRC adı altında 17" 45 Yanak ile çok şık duruyor. Örn.
  15. .EXE

Bu Jant Bu Arayaba Nasıl Olur ?

WRC Jantlara bakabilirsin gayet şık duruyorlar
  16. .EXE

Hangi Reanult Megane Alınmalı?

Bana kalırsa ikisinden de vazgeç
Top Bottom