Arama sonuçları: *

1. 2023'e Kadar Yokum

Taliban Afganistan’da kadın kuaförleri ve güzellik salonlarını yasakladı

Kaşe imza. Din bu değil aga harbiden umarım cehennemi boylar hepsi.
  2. 2023'e Kadar Yokum

Arkadaşlar YKS NASIL GEÇTİ ?

Evet çok ince detaylar vardı bir kelime bile soruyu kaçırtabilirdi
  3. 2023'e Kadar Yokum

ikisinden birinde kızların kümesinde de olan bir harf vardı. o yüzden ortak kümeye fazladan bir harf düşüyordu. o yüzden ikisinden biriydi sanırım ama hangisini seçtim hatırlamıyorum
  4. 2023'e Kadar Yokum

o soru kolaydı kanka kümeleri teker teker yazıp şıklardan gidince yapılıyordu. türkçe 20. sorudan sonra zorlaştı biraz ama 2022 zorluğuyla kıyaslanamaz bile 1687007019 2022 türkçesi kadar zor değildi bu
  5. 2023'e Kadar Yokum

Bahçeli’nin ‘100 il, bin ilçe’ önerisi AKP’nin gündeminde

Uğraştıkları şeylere bak
  6. 2023'e Kadar Yokum

Kızın giyimine laf eden yaşlı adam: Ya ben 76 yaşındayım beni tahrik ediyorsun

İnanan erkeklere söyle, gözlerini bakılması yasak olandan çevirsinler ve iffetlerini korusunlar; temiz ve erdemli kalmaları bakımından en uygun davranış tarzı budur. [Ve] Şüphesiz Allah onların (iyi ya da kötü) işledikleri her şeyden haberdardır. Nur 30 Müslümanım diyor ama kurandan bihaber...
  7. 2023'e Kadar Yokum

Türkiye'de OnlyFans'a erişim engeli getirildi

lucifer michaelson olur gibi
  8. 2023'e Kadar Yokum

Yeniden Refah Partisi milletvekili Ali Yüksel’in 3 eşinin olduğu ortaya çıktı

O zamanlarda bu ayetler inmeden daha fazla eş alıyorlardı. Allah bunu 4 ile sınırlandırdı. Allah zaten siz isteseniz de o eşitliği adaleti sağlayamazsınız diyor. Sizin için en hayırlısı tek eştir diyor. Kafana göre gidip 4 eş alamazsın yani.
  9. 2023'e Kadar Yokum

Yeniden Refah Partisi milletvekili Ali Yüksel’in 3 eşinin olduğu ortaya çıktı

Dini öğrenecekseniz de doğru öğrenin lütfen. Kuran 4 eşe kadar neden serbest kıldı? Çünkü kuran sonsuza kadar olan bir kitap. O var olduğu sürece, müslümanlar var olduğu sürece dünya üzerinde bir sürü durum yaşanabilir. Örneğin o ayet savaş sırasında inmiş erkeklerin çoğu şehit olduğu için...
  10. 2023'e Kadar Yokum

Rte En Düşük Memur Maaşi 22k🔥

ZAM VERMEYİN ZAM VERMEYİN FİYATLARI DÜŞÜRÜN ALIM GÜCÜNÜ YÜKSELTİN OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
  11. 2023'e Kadar Yokum

HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Türk bayrağı ismi bana problemli geliyor

Bayrağı boşverin de isterseniz direğini verebiliriz lazım olur
  12. 2023'e Kadar Yokum

Benzine 30 kuruş indirim geliyor!

Ben ekonomist(t)im
  13. 2023'e Kadar Yokum

Türkiye gri listeye girdi !!!!!

Türkiye dünden daha kötü ama yarından daha iyi
  14. 2023'e Kadar Yokum

Ne alicaksaniz alin dolar fırladı

Beyler bu çöplükten kurtulmak için kendi şirketinizi kurmaya bakın. Yoksa ömrünün sonuna kadar böyle olmaz.
  15. 2023'e Kadar Yokum

İstanbul Havalimanı Dünya'nın En İyi Havalimanları Sıralamasında 2. Oldu

Dalaman havalimanı da çok güzel.
  16. 2023'e Kadar Yokum

Üniversite tercihleri

Iskenderunmuş 😃
  17. 2023'e Kadar Yokum

Üniversite tercihleri

Istanbul Teknik sanirim
Top Bottom