Arama sonuçları: *

1. ARDELENO

Windows Update'den 11 e geçsem dosyalar gidermi?

Gitmez.
  2. ARDELENO

Windows 11 geçmeli miyim?

Full sürüm ilk çıktığında monster laptoptan geçmiştim. Bilgisayarı yavaşlattı gibi gelmişti. Şimdi yeni aldığıma kurdum. Pek bir sorun yok gibi duruyor. Zaten win 10un üzerine yazılan bir işletim sistemi.
  3. ARDELENO

Win10 dan win11 geçerken format şartmı

Yükseltmede sıkıntı olmaz. Yeni bir işletim sisteminden ziyade bir grafik günvellemesi gibi düşünembilrsiniz. Sıfırdan yazılan bir işletim sistemi değil. Windows 10un üzerine yazılmıştır. Hatalar ile karşılaşman olağan dışı.
  4. ARDELENO

windows 11 crack yapma (Windows 11 Etkinleştirme)

Kutusuzlar zaten 10 liralık omemlerden gönderiyor.
  5. ARDELENO

Kutulu ve microsoft lisanslı satıcı. Daha ucuzu varsa at.
  6. ARDELENO

O zaman orijinalini alacaksın. Buyur link https://www.vatanbilgisayar.com/windows-11-professional-64-bit-turkce-kutu.html
  7. ARDELENO

Hocam ben bu yollara pek güvenmiyorum. 10 liraya key alıyorum işime bakıyorum.
  8. ARDELENO

W11 Ürün Anahtarı Önerisi

20 liradan fazla vermeyin hepsi aynı Home yada pro keyler aynı oluyor zaten hocam. Siz yüklerken seçiyorsunuz hangi sürümü yükleyeceğinizi.
  9. ARDELENO

Windows 11 Öneriyor Musunuz?

Kanka tam sürüm çıktığından beri yaklaşık 5 aydır falan kullanıyordum. Yeni pc ye yüklemedim. Bilmiyorum belki bana öyle gelmiştir ama masa üstünde sekme sürüklemek falan baya yavaştı. Yeni bilgisayara win 10 kurdum. Bilgisayar farkı mı bilmiyorum ama bence win 11 yavaşlattı biraz. Ama tasarım...
  10. ARDELENO

Windows 10 Pro Retail Key

Sıkıntılı yazılımlar hocam. Detaylı anlatım bu videoda var.
  11. ARDELENO

Windows telefon ile etkinleştirme - win 10 pro

Merhabalar doslarım, Dün bilgisayar için windows 10 etkinleştirme kodu satın aldım. Epttavm üzerinden 15 TL ye. Kodu girdiğimde daha önce kullanılmış kod hatası verdi. Satıcı ile iletişime geçtiğim zaman aşağıdaki video ile etkinleştirebileceğimi söyledi. Ancak aklıma bazı sorular takıldı. Bu...
Top Bottom