Arama sonuçları: *

1. ARTIK FAN DEĞİLİM

🔹Günde kaç litre su içiyorsunuz?

Genelde ağız ve dudak kuruluğu olduğu zaman su ihtiyacın var demektir baş ağrısı başlar ise ciddi miktarda su kaybin var demektir 20dk ara ile 1 bardak su içer isen 2 3 kez geçtiğini hissedersin baş agrinin
  2. ARTIK FAN DEĞİLİM

Vücudun su isterse zaten ağız kuruluğu baş ağrısı gibi birçok etmenle sana sinyal gönderir hocam
  3. ARTIK FAN DEĞİLİM

2 bardak falan
  4. ARTIK FAN DEĞİLİM

Mastürbasyon yapmamak zararlı mı?

Kardeş mast yapmamak kötü aç doktorları bir izle bilimsel bişey haftada 1 veya 2 kez yapsan yeterli bence önerilen Max 3 diye biliyorum haftada
  5. ARTIK FAN DEĞİLİM

Demir eksikligi icin tavsiye?

Oda bir seçenek B1 de eksikse çift kapsüllü verirler B1 vermediyse bordoya yakın bir iğne vurulunca ağzına demir tadı geliyor 4 5 dk bide aşırı gotun ağrıyı 1 saat civarı çok vuruldum
  6. ARTIK FAN DEĞİLİM

Demir eksikligi icin tavsiye?

Doktor hap verio bitane vermedi mi demir bağlama için küçük bir hap
  7. ARTIK FAN DEĞİLİM

OKB ilaçları insana nasıl hissettiriyor

Çok kötü deilsen kullanmani önermem insan çok ruhsuz oluyor
  8. ARTIK FAN DEĞİLİM

👂Kulak Temizliği Sonrası Sesler Tiz Geliyor 🗣️

Acı yok pisliği çeken bir makine gibi bişi var çubuk sokuyor cekiyor iç pisliği bu kadar biraz o an acio ve ondan sonra 10 dk falan biraz ağrı var gibi oluo sonra gecio
  9. ARTIK FAN DEĞİLİM

👂Kulak Temizliği Sonrası Sesler Tiz Geliyor 🗣️

Knk fix sorun bu genelde herkes yaşıyor bence kafaya çok takma alışırsın zaten iade süreci de geçmiş böyle kullan bişi olmaz :D
  10. ARTIK FAN DEĞİLİM

Mastürbasyon nasıl bırakılır?

Askerde o
  11. ARTIK FAN DEĞİLİM

Kasık ve testis ağrısı / sızısı

Genelde bu ağrı ve sızı spermin kanalda ölmesi sonucu oluşur sperm dışarı çıkamadığı için kanalda ölür ve bu ağrı olur haricinde büyük ihtimal iltihap var kanallarda antibiyotik ile geçecektir diye düşünüyorum
  12. ARTIK FAN DEĞİLİM

Saç Dökülmesi İçin Şampuan Tavsiyesi

Öyle yapcan head sholder i 5tlcye aldım indirimle 😀
  13. ARTIK FAN DEĞİLİM

Head sholder erkek tipi dokulme almıştım dün hayatimsa hiç şampuan kullanmadım acaba bunun yerine Clear men scalp pro mu almalıyım sence serum ile beraber ? Yardımcı olursan sevinirim ayricancok bir farkı varmıdır.
  14. ARTIK FAN DEĞİLİM

İçeriğine baktığımda konuya atılan Clear de onları görmedim ayrcia bioxcin önermiyorum deride kaşıntı ve fazlaca kepek yapıyor. 1693924422 Öneriniz bioxin Forte mıdır Clear men scalp pro aldım ama iptal edeceğim ona göre
  15. ARTIK FAN DEĞİLİM

Aldım bakarım umarım işe yarar hayatim boyunca hiç şampuan kullanmadım geçen hafta head sholder almıştım 19 yaşındayım ilk şampuanim olcak sayılır 😀
  16. ARTIK FAN DEĞİLİM

Head sholder yerine buna mı devam edeyim sizce yoksa head sholder dan mi devam etmeliyim
  17. ARTIK FAN DEĞİLİM

Ben dün head sholder erkekler için dökülmeye karşı ve kepek karşıtı aldım 70 TL ye bunu mu alsaydık
  18. ARTIK FAN DEĞİLİM

Çok Fazla Mastürbasyon Yapiyorum Nasil Kurtulabi̇li̇ri̇m? (KONU CİDDİ)

Yok işte banyoya girerken 2 3gunde bir yapmak normal bence
  19. ARTIK FAN DEĞİLİM

Çok Fazla Mastürbasyon Yapiyorum Nasil Kurtulabi̇li̇ri̇m? (KONU CİDDİ)

Banyoya girmeden 2 3 günde bir günlük 6 dan kat kat az bence 🫥
Top Bottom