Arama sonuçları: *

1. A

Skywalker 5T10-1650-S Sistem Alınır mı?

fh4 ultra ayarlar 75 90 valorant low ayarlar 180 270 r6s ultra ayarlar 110 180 lol ve gta5 oynamıyorum ama youtube'da test bulursun
  2. A

FH4 de max 67 dereceyi gördüm.-ultra ayarlar-. Yani soğutma performasnsı olarak gayet iyi zaten yurt dışında oldukca kullanılan bir markadır İNNO3D. Ülkemizde de yaygınlaşmöaya başlıyor. Bi sıkıntısını yasamadım almadan önce de yaşayanı görmedim.
  3. A

Memnunum forumlarda sormuştum çoğunluk patriot demişti ben de patriot yapmıştım neyse ki aman aman bi sıkıntı yok. Zaten arada 19tl vardı.
  4. A

ben bu versiyonunu aldım param yetmedi 16gb ram alamadım ama en kısa zamanda alıcam. Bu haliyle bile beni yeterince tatmin ediyor.( FH4,valorant,r6s vs oynuyorum ve yazılım çalışıyorum.) Paran varsa işlemciyi de i5 10400f yaparsan çok çok rahat edersin. Kasanın 2 yanı temperli cam fakat buna...
  5. A

Bu bilgisayar iyi performans verir mi

Mesai saati dışındalarmış.. öğrenemiyorum. 1627397327 konu sahibi sipariş verebilir. Sipariş iptal edilirse stok yoktur ve para iadesi yapılır. İptal edilmezse hayırlı olsun.
  6. A

S Stok gelmiş olabilir çünkü öğlen 8499 TL idi. Yeniden arayayım.
  7. A

sepetinde kaç TL gözüküyor?
  8. A

Evet ben de alacaktım ama bugün 3 kez aradım ve stok bitti dediler. Sitelerinde yoğunluktan sıkıntı oluşmuş, stok durumunu güncelleyemiyoruz ama sepette anlaşılıyor dediler. 1627396812 Aa öğlen sepette 8499 TL gözüküyordu şuan 6999tl. yeniden arayıp sorayım, sende de 6999 TL ise...
  9. A

Evet, hatta böyle sordum. Düzenlicez dediler. Zaten sepete eklerseniz fiyat değişiyor anlarsınız.
  10. A

stok yok. Aradım bugün.
  11. A

7.500 TL ye bulduğum sistem sizce nasıl?

Aldın mı? Sanırım stok bitmiş.
  12. A

pollux sistem mi elraenn parva özelleştirmeli sistem mi

Stoğu olmayan sistem de önermeyin. Ayrıca bence de 6500 civarı para verip *aciliyeti yoksa* 1650'li sistem alınmamalı. Bayramdan sonra çıkacak olan DA sistemi beklenilebilir. Ondan da alınamaz ise fiyatlar düşüşe geçiyor gibi aciliyet yoksa beklenmeli.
  13. A

Sistemim için upgrade önerileri

bi tane daha 8gb ram eklemelisin. Depolamaya da ihtiyacın olabilir hdd takviyesi iyi olacaktır. Ama ram daha önemli.
  14. A

Sistem topluyorum, mantıklı mı?

Hepsini temizinden bulmak zor, özellikle 2 katı performansından. Bulabiliyorsanız bekleyebilirim veya bu fiyata daha iyi öneriniz varsa
  15. A

Birkaç kişi daha seçtiğim işlemci ve anakartı beğenemzse biraz daha para koymayı deniyip bunu düşünebilirim, şimdilik teşekkürler. Ssd öneriniz var mı?
  16. A

Hocam sisteme yorumunuz?
  17. A

İşlemci : https://www.hepsiburada.com/amd-ryzen-5-3600-3-6ghz-35mb-cache-soket-am4-islemci-p-HBV00000LLPAM?magaza=Hepsiburada (1800tl) Anakart: https://www.hepsiburada.com/gigabyte-b450m-s2h-amd-b450-3600mhz-oc-ddr4-soket-am4-matx-anakart-p-HBV00000H3C7W?magaza=Hepsiburada (520tl) Ekran kartı...
  18. A

Maksimum 3.800TL sistem önerir misiniz?

1750tl den 2350tl yapmışlar, şaka gibi.
  19. A

evet baktım şimdi sağ olun. 240tl artmış..
  20. A

işlemciyi nereden alıyorsunuz? Ben son baktığım da stok yoktu hiçbir yerde.
Top Bottom