Arama sonuçları: *

1. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Bu takas mantıklı mı sizce

Üstteki yoruma katılıyorum. Yani ekran kartı eğer boşta duruyor ve sizin ihtiyacınızı karşılamıyor ise, gündelik olarak iş yapabileceğiniz bir laptop almanız belki daha yararınıza olacaktır. Üniye başlayacaksınızdır veya yakın bir akrabanızın ihtiyacı vardır vs. Ama çok şey beklemeyin laptoptan.
  2. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Siparişim iptal edildi

Nasip hocam, ben de o 2k'yı farklı değerlendirmek istedim sonra mahkemeye başvurmadım o yüzden.
  3. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Siparişim iptal edildi

Başvurun incelenmiş haksız çıkmışsın. Eğer hala haklı çıktığını düşünüyorsan itiraz edebilirsin bu karara 15 gün içersinde.
  4. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Siparişim iptal edildi

Savunma dedikleri çok aman aman bir şey değil. Önemsemiyorlar. Sadece para iadesi yapılmıştır yazmışlar savunmaya. Dava için avukat arkadaşım ile konuşacağım. Zaten kararda bu kararın yerine getirilmediğinde neler olacağı açıkça beyan edilmiş. Ben de hakkımı arayacağım. Olay sadece 2.000...
  5. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Siparişim iptal edildi

Mahkeme yoluna başvurmayı düşünüyorum. Tüketici hakem heyetindeki kararda da bağlayıcı bir sonuç var zaten. Stokları var bu arada :D
  6. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Siparişim iptal edildi

ben az sonra hangi tarihte ne gelişme olmuş atayım buraya, tam bir bilgi sahibi olursun.
  7. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Siparişim iptal edildi

Savunmaları geliyor, sonra işleme alınıyor. İşlem de 1 ay içinde sonuca kavuşuyor. Biraz beklemeniz gerek.
  8. AbdullahAbDişindekiBoşluk

BU AKILLI SAATLERDEN HANGİSİ ALINIR

Huawei tarafından bakmak istemez misin
  9. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Siparişim iptal edildi

3 ayda çözümlendi benim 1693634446 Yardımcı olabileceğim konu varsa buyrun özele
  10. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Siparişim iptal edildi

Benzer bir sorunu ben Trendyol ile yaşadım. Profilimden sorunu ve çözümüne ulaşmasını okuyabilirsin. Faturanı kesmeleri demek bu ğrünü sana yollamaları gerektiğinin resmi kanıtıdır. Resmi bir belgedir. Hemen tüketici hakem heyetine gerekli açıklamayı yazarak ve faturayı ve varsa başka belgeleri...
  11. AbdullahAbDişindekiBoşluk

🚨 Yemeksepeti: YAYA KURYE Geliyor!🧍

Bir kere hızlı olmaz, kışı geçtim. Bisikletle en azından yürümenin 10 kat hızlısına ve çok daha iyi taşıma koşullarında hizmeti ulaştırabilirsin. Ulaştırdığında tekrardan yemek almaya giderken de aynı mevzu. Bisiklet çok kolaylaştırıyor işi her noktada. Ancak yürümeyle olacak iş değil
  12. AbdullahAbDişindekiBoşluk

🚨 Yemeksepeti: YAYA KURYE Geliyor!🧍

Bisiklet tamam ama yürüme işi olmaz.
  13. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Ana Konu TOGG 'un hem model adı hemde fiyatları açıklandı

Sırf TOGG için birkaç ay önce bir düzenleme yapıldı zaten. İlk fiyat sinyalleri de oradan verilmiş oldu. 1678725818 4x4 olan model sızan görselde yer almıyor. Ama çıkacak.
  14. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Sorun yok hocam düzelteyim dedim sadece :D
  15. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu*
  16. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Şarj istasyonu kurulumları mantıklı olarak önceliklere göre kuruluyor. Öncelik nüfus ve gelirin yüksek olduğu kesimlerde. Bu 1-2 yılda tüm Türkiye olacak şekilde yaygınlaşacaktır.
  17. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Diferansiyelin buna uygun olacağını hiç sanmıyorum 1678722764 Araştırma yapmanı öneririm. Son 2 yılda şarj istasyonları ciddi anlamda arttı. https://zes.net/sarj-istasyonlari
Top Bottom