Arama sonuçları: *

1. AdomSegat

Playstation 4 Pro alınır mı??

Sırf GTA Online İçin Alacaksan Bence Alma
  2. AdomSegat

Series x vs Ps 5 (anket)

10 Sayfayı'da Okudum Benim Tercihim XBOX Olurdu Oyun Fiyatları GamePass Ve Donanım Yüzünden Ve Ama PS5 Dualsense Ve Exlusiveler İle Kendini Öne Çıkarıyor Exclusive Olarak Hiç Bir Şey Diyemeceğim Cidden PS5 Önde Ancak Xbox Geçti Ve Exclusive'lede Geçecek gibi Yakında Bethasda'yı Satın Almıştı...
  3. AdomSegat

PS4 Uzaktan Oynatma Da Çok Lag Olurmu

hiç bir şey anlamadım
  4. AdomSegat

PS 5 Pro veya PS 5 Slim Çıkar mı?

pro duyuruları vardı pro gelicek gibi duruyor
  5. AdomSegat

PS5 Yurtdışından kargo ile gönderilirmi ?

yok o zman ödersin (heralde)
  6. AdomSegat

PS5 Yurtdışından kargo ile gönderilirmi ?

bilgim yok ama arkadaşım amcası abd ye gittiğinde 4 k para verip getirtecekmiş 1 adeten fazla olmadığı sürece gümrükte sıkıntılar daha az mı ney öyle bişeydi
  7. AdomSegat

Fifa 2021'i ps5'te Oynayabilir miyim?

bende gereksiz mesaj yazıyorum
  8. AdomSegat

Playstation 5'in yanında Xbox Series X almak ne kadar mantıklı bir fikir sizce ?

hem gpu olarak iyi ama zaten bethasdayı satın aldı exc olarak geçerse xbox daha avantajlı olur xsx daha mantıklı ama uzun vade için
  9. AdomSegat

Playstation 5'in yanında Xbox Series X almak ne kadar mantıklı bir fikir sizce ?

cidden iyi konyuyu okumadım bu arada ama exc doyduysan geç zaten xbox da yakında sağlam exc gelicek diye biliyorum
  10. AdomSegat

Alınması en mantıklı PlayStation?

playstation da fark eder ps4 pro hali çıktıktan sonra düştü
  11. AdomSegat

o anlamda değil iphone gibi düşün
  12. AdomSegat

benim fikrim biraz zaman geçmesi 1.5 yıl sonra ps5 pro yada farklı bir edition çıktığında ps5 ve digital edition fiyatı değişir ve o zaman almak daha mantıklı olur eğerki şimdi alacaksan ps4 pro yerine 3500 TL ye series s al daha iyi hem 120 ve 60 fps desteği hem yeni nesil hem de grafik ve ssd...
  13. AdomSegat

PS4 Slim ve Pro Arasında Çok Fark Var mı?

arkadaşımda slim var iş görür ama sonradan o ssd ve harddisk de eklemeler yaptı fena değil gibi ama pro zorlayabiliyorsan daha iyi olur grafik olarak değilde genelde o larak performans pro farkı açıyor 30 fps ve 60 fps muhabbitiyle açıkçası grafik olarak da açıyor ama seni etkilemez zaten 1080p...
  14. AdomSegat

Ps plus üyeliği hakkında

@Barış Yalçın
  15. AdomSegat

Artık PlayStation 4 Alınır mı?

Ayrıca Exclusive Olarak Horizonda Halo'da Güzel oyunlar
  16. AdomSegat

https://www.hepsiburada.com/cyberpunk-2077-turkce-alt-yazili-ps4-oyun-p-HBV0000142VWL?magaza=Kegames https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-marvel-s-spider-man-miles-morales-ps4-oyun-1212614.html Ya Tamam Exlucsive Oynasında Drop Yiye Yiye oynarsa Ne anlamı Kaldı Öldü O Konsol 30FPS Ne...
  17. AdomSegat

Xbox Yerine Ekran Kartı Alman Saçma 2700 e hangi ekran kartı Alıcaksın One X'De 60 Fps Oynayacaksın PS4'de 30FPS Ha Pro Alırsan 60 Ama Pro Bulmak Zor + Oyun Fiyatları + GamePass Bu kadar seçenek ile Xbox ONE X daha mantıklı hala Sırf Exclusive İçin PS4 alacaksan sen bilirsin 1622706485 Frame Ve...
  18. AdomSegat

2018 Olan Çıkacak Deniliyor TLOU 1 Ve BlodBorn Görülüyor Yanlış yazmış olabilirim
  19. AdomSegat

GamePass Var Horza Var bence Güzel PS4 Alırsan Bir oyuna Bayılırsın 600 300 TL GamePass De 600 Tane Oyun Var Zaten PS4 Exclusive Leri PC Ye yavaş yavaş çıkarıyor örneğin Days Gone 1622706107 GoW Da Çıkacak Deniliyor
  20. AdomSegat

one x 60 fps ve daha iyi bir oyun konsolu onu alabilirsin fiyatında bilgim yok
Top Bottom