Arama sonuçları: *

1. AdomSegat

Binance vs btc türk ?

Binance
  2. AdomSegat

18 Yaş Altı Kripto Para Alıp Satabilir Miyim?

1.si 20 BTC Almayı Düşünmüyorum ? 2.si ''20 Tane BTC Alacağım SANKİ BAK SANKİ Sankinin Türk Dil Kurumuna Göre Anlamı soru tümcelerinde, belirtilen konuya ilgiyi çekmek ya da uyarıda bulunmak için kullanılır. - Farz edelim ki, güya - Soru cümlelerinde belirtilen konuya ilgiyi çekmek veya...
  3. AdomSegat

Okey O zaman Pardon
  4. AdomSegat

ya bir tane kelime telafuzuna ne kadar taktınız kripto para ile ''ilgileneceğim'' demek yerine kripto para ''oynayacağım'' dedim :blobdance: 1626899132 qşwkemwqaşlkdmalksmdlakmsdlamwq Meriç güldürdün beni
  5. AdomSegat

Teşekkür'ler Sadece Bilgi Edinmek İstemiştim :blobdance: 1626898964 ''SANKİ'' Alacağım 1626898986 nerden anladın
  6. AdomSegat

20 tane btc alacağım SANKİ...
  7. AdomSegat

Tekrar geldim yoldaydım uup upup 1626898403 ? what eniştemi taklit etmiyorum konuşurken muhabbet ederken haz ettim biraz gireceğim dediğimde 20 tane btc alacağım sanki alt conilerden yükselişte olanlara girer çıkarım kısa vaadeli 200 k lık uzun vaadeli bir işe girişmeyeceğim bazı...
  8. AdomSegat

Ya oynamak dediğime niye takıyorsunuz Allah Allah 1626895116 Ya aga niye takıyorsunuz bu kadar kripto ile uğraşacağım trade vesayire
  9. AdomSegat

Anlamadım
  10. AdomSegat

Ya öyle değil Enistelrrim kripto oynuyo 2 side Bilgili grafikleri iyi analiz ediyorlar onlara göre oynayacağım
  11. AdomSegat

Bu bankaların verdikleri ile kripto oynayacağım ama alt coinlerden her neyse Oynayabilirmiyim ben kripto?
  12. AdomSegat

Nasıl 18 yaş altı kripto oynarım Eniştem biraz bahsetti 1626894706 Garanti ve Ziraat 18 yaş altına banka kartı veriyor galiba
  13. AdomSegat

Kyc nedir 1626894438 Binance'de ailemin tc sini girsem olurmu yada papara kullanırım
  14. AdomSegat

Evet Arkadaşlar 18 yaş altı banka kartı veren bankalar var bundan 1 tane banka kartı alıp Kripto para oynayabilirmiyim 1626894267 @RevDeisDou @T.P.G. Siz biliyordunuz galiba hocam
Top Bottom