Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

🔴 İSTANBUL'DA SUYA REKOR ZAM! 💧

1 ben şu kullanımı azaltılmalı demedim zam gerekliydi dedim fakat bunu su kıtlığına bağlamadım ancak senin kurduğun cümleler sonrasında bağladım 2 devletin kurumu zarar edipte zararın bedelini halka yansitacaksa ki yansıtacak o zaman yapılsın kardeşim en azından vergiler daha adam akıllı yere...
  2. Ahmet Sevinç

Allahını suyu ama evinede allah getiriyor demi çalışan işçilerin maaşını allah ödüyor demi
  3. Ahmet Sevinç

Sen millete istediğin kadar israf yapmayalım de ama kimsenin umurunda değil, ben zam gelince su kullanmayı kesmiyeceğim tüketimim aynen devam edecek ama su kullanımı bir miktar elbet düşecek yoksa öbür türlü kimse umursamaz yok küresel ısınma cart curt kimse dinlemiyor işte ayrıca kullanımın...
  4. Ahmet Sevinç

Bence herkes bilmeden konuşuyor istanbulda su aşırı ucuz hatta haddinden bile ucuz en ucuz 3. İldik galiba zamdan önce, bundan öncede zam yapılmak istenmişti ama AKP reddetmişti ki hala ediyorlar ama tamamen oy toplamak için yaptıklarını düşünüyorum çünkü İstanbul gibi bir kentte suyun ucuz...
  5. Ahmet Sevinç

Bugün var diye yarını düşünmeden iş yapmamak sizcede aptallık değil mi değilse o zamanda deprem olunca konut falan inşa edelim
  6. Ahmet Sevinç

🔥Akaryakıta yeni zamlar yolda! Hazırlıklı olun!

doğru söyleyeni 9 köyden ...
  7. Ahmet Sevinç

Öneri Okul eşyaları alabileceğim site önerisi

Hocam tükenmez kalem olarak bakkal kalemi kullanabilirsiniz aşırı güzel yazmanızı engeller ama ucuzdur Ben kalem ve defter olarak faber castell öneririm güzeldir Ayrıca bugüne kadar bimden alışveriş yaptım defter konusunda memnunum hepsi olmasada güzel olanlar var
  8. Ahmet Sevinç

DualShock 4 v2 Amazon

Hocam o halde çakma olma olasılığı yok zaten çakma olsa 60k yorum gelmez
  9. Ahmet Sevinç

DualShock 4 v2 Amazon

Hocam çakma olma olasılığı var bende v2 aldım bir kaç ayda bozuldu
  10. Ahmet Sevinç

İnventus' a ne oldu ?

Bence adamların sistem kötü unlost pc çıkarmışlar ama ekran kartı 2060 3600 diyorsunki upgrade yapam e ozamanda piyasadan daha pahalı oluyor bi mantığı kalmıyor bence onunda yüzünden
  11. Ahmet Sevinç

🚨 Dikkatli olun! Yerli üretim makarnanın içinden böcek çıktı!

makarnadan organik protein alacaksınız ama şükretmiyorsunuz :mad: adam akıllı denetim şart
  12. Ahmet Sevinç

Sizce amazon mu? Hepsiburada mı? (telefon)

aman hocam arada zaten çok fark yok istediğinden al amazon kendisi ilgilenir olmadı baya seveni var
  13. Ahmet Sevinç

Sizce amazon mu? Hepsiburada mı? (telefon)

bence ucuz olandakinden almak daha mantıklı amazon daha ucuzdu ona oy verdim
  14. Ahmet Sevinç

🔥İndirim Hepsiburada Canva Pro 2 TL

O adamda da 19 kağıt diyor yanlış mı görüyorum
  15. Ahmet Sevinç

Hocam osman pazarlama vs. Var oda 20 kağıt
  16. Ahmet Sevinç

Abi sepette 20tl oldu dogrumudur
  17. Ahmet Sevinç

Yardım Epic games naystan ödeme yapamıyorum

visa mastercard gibi mi? eğer öyleyse hepsinde teker teker dene çıkar