Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Biosda VMD (RAID) Nedir ?

VMD (RAID), Intel’in sunucu ürünleri için bir teknolojidir. VMD, bir sunucu platformunda bulunan NVMe SSD’lerin yönetimini sağlar. VMD, RAID yapılandırmasını destekler ve RAID yapılandırması için Intel® VROC (VMD NVMe RAID) yazılımını kullanabilirsiniz . VMD, Intel’in sunucu ürünleri için bir...
  2. Ahmet Sevinç

Pc Minecraft oynarken mavi ekran veriyor

hocam zaten kendisi " yeni sürücü mevcut " diyor ben hep öyle kurdum yani evet gerekenleri felan kurdurtur şu da ai cevabı : Evet, GeForce Experience programı, NVIDIA’nın yeni sürücü sürümlerini otomatik olarak size bildirir ve sürücüyü masaüstü bilgisayarınızdan ayrılmadan, tek tıklama ile...
  3. Ahmet Sevinç

hocam neyse donanımsal değil gibi , geforce experience dan sürücüler kısmına basın çıkar üstte eni sürücü vs. hızlı kurulum falan yazar
  4. Ahmet Sevinç

hocam bende yapay zekadan yardım alıyorum 😁 ona göre isterseniz dc devam edelim hocam geforce experience yükleyin pc ye o zaman driver kaynaklı mı veya yeni sürüm var mı görürüz birde ram kaç gb?
  5. Ahmet Sevinç

hocam sistemin nedir belki sürücü ile alakalıdır veya virüste olabilir veya yanlış güncellemede olabilir
  6. Ahmet Sevinç

ASUS DUAL rtx 3060 ile zotac RTX3060 arasında fark varmı

Oc yapılmışsa 3 fps anca oynar önüm dışında bir sıcaklık oynar belki
  7. Ahmet Sevinç

ASUS DUAL rtx 3060 ile zotac RTX3060 arasında fark varmı

elbette fark vardır gerek malzeme kalitesi kullanılan çipler soğutma sistemi vs.
  8. Ahmet Sevinç

Sıvı soğutma sıvısı azalması nasıl anlaşılır?

hocam benim bildiğim çok zor sıvının akması vs. olmadı garantiye yollayın
  9. Ahmet Sevinç

GIGABYTE RTX 3060Ti Windforce OC 8GB Alınır mı nasıldır?

soğutması kötü diyorlar ama
  10. Ahmet Sevinç

3080 suprim x 5600x li sisteme 31k para verdim çok mu ?

Hocam parçaların tamamını yazmadan yorum yapanayız
  11. Ahmet Sevinç

3080 suprim x 5600x li sisteme 31k para verdim çok mu ?

0 mi aldın birde hazır mı aldın
  12. Ahmet Sevinç

Beyler ben bilgisayar almayı planlıyorum ama bu PC f/p olarak iyi mi?

bence sistem iyi ayrıyaten amd ekran kartlı şu sistemde var https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5a-rx6000/
  13. Ahmet Sevinç

360 mm sıvı soğutma desteği ne demek arkadaşlar

bence üst tarafa 240mm takın fanların yönünüde içe bakacak şekilde takın böylece daha iyi hava akışı olur , ön tarafa 360 mm de takabilirsiniz ama arkadaş ısındırır demiş ki mantıklıca o yüzden r9 gibi işlemci yoksa 240 alın
  14. Ahmet Sevinç

muhtemelen ön taraf destekliyor üst taraf desteklemiyor anlaşılan ona göre alın
  15. Ahmet Sevinç

360 mm olunca 3 fanlı oluyor ama kasa destekliyorsa anca takılabiliyor ama çoğu kasa desteklemiyor ona göre alman lazım yoksa elinde patlar
  16. Ahmet Sevinç

SSD mi Yoksa Kulaklık Mı Daha mantıklı Benim için ?

hocam bence o zaman parayı ikisinede eşit bölüştür veya birini aldıktan sonra en kısa sürede diğerini al
  17. Ahmet Sevinç

SSD mi Yoksa Kulaklık Mı Daha mantıklı Benim için ?

bence ortalama bir kulaklık varsa idare et bir ssd al çünkü bana 500gb bile yetmiyorken sana nasıl 240gb yetiyor merak ediyorum yani oynadığın oyunlar 2 tane ama ille bir gün gelecek ve bir oyunu çok oynamak isteyeceksin ama depolama yetmeyecek fedakarlık şart olacak o yüzden ssd al bence
  18. Ahmet Sevinç

Oyunlarda Kaplama Sorunu

Bf 2042 de zaten sıkıntı var bencede oluyor Belki darboğaz olduğu için olabilir benim sistemdede darboğaz var çünkü
  19. Ahmet Sevinç

Çözüldü✓ Msi Mpg Z590 Gaming Carbon

hocam bence sıvı soğutma alın kasanız destekliyorsa iki işlemci için daha yararlı olur bence
  20. Ahmet Sevinç

Windows Key önerileri

fiyatı nasıl bilmiyorum ama jetlisans öneririm sağlamlisansdan norton aldım ama bir işe yaramadı
Top Bottom