Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

çok mu kilo aldım ne yapmalıyım? Spora başlamalıyım mıyım?

Abur cubur yememen güzel hocam en azından daha az zorlanırsın 😊 Bu araba spora gitmek illede fitness olarak algılama çık dışarı 500 kalori yaksan bile kardır ben mesela ramazan ayı full öyle takıldım madem memnun değilsin sende çıkıp yürüyebilirsin
  2. Ahmet Sevinç

18 yaş altı tek başına hastaneye gidebilirmi?

Diyetisyen için bile veli istemişlerdi velinle git o yüzden
  3. Ahmet Sevinç

Pozitif Kan Gruplarıyla Negatif Kan Grubu Arasındaki Farklar Nelerdir?

genel kültür : Artık o tarz vakaları önlemek için uyuşmazlık iğnesi yapıyorlar ilk çocuktan sonra buda bu durumu önlüyor fakat ilk doğumdan 24 saat sonra yapılması şart
  4. Ahmet Sevinç

2. el hasta yatağı nerede satılabilir

hocam sahibindene falan baktım bir ilan göremedim emin misiniz oraya ilan koyabileceğime birde sahibindende bunla ilgili kategoride yok
  5. Ahmet Sevinç

2. el hasta yatağı nerede satılabilir

arkadaşlar selam elimizde bir adet hasta yatağı var bunu nerede satabiliriz ? ( internette )
  6. Ahmet Sevinç

Run nuration gainer kilo aldırır mı?

Hocam bir fikrim yok ama kilo almak istiyorsanız kuru yemiş yemenizi öneririm aşırı kalori var 400 gram yeseniz günlük ihtiyacınızı karşılaşırız ( fıstık için konuşuyorum)
  7. Ahmet Sevinç

Mastürbasyon sıklığı Hk.

değil :)
  8. Ahmet Sevinç

yağ yakıcı önerir misiniz

hocam yağ miktarını hesaplayamıyorum ama ful yağlıda yemiyorum çikolata gibi besinleri ise günde 1-2 kez falan yiyorum oda baklava vs. oluyor zaten yemekleride az yağlı yaptırıyorum peki hiç veya az alsam ne olur mevcut olanlar yakılır mı
  9. Ahmet Sevinç

hocam az şeker tüketin diyorsunuzda ful çikolata yesem ama kalori açığı olsa işe yaramaz mı? kahve içmiyorum normalde ama yararlı diyorsanız içerim sütlü
  10. Ahmet Sevinç

arkadaşlar dediğiniz gibi yaklaşık 2 aydır kalori açığı yapıyorum ve 10 kilo verdim ama okullar açılmadan önce daha da vermem lazım kendimi aç bırakamayacağıma göre 😃 etkisi olur mu diye sormak istedim
  11. Ahmet Sevinç

hocam peki yararı olur mu genelde kalori açığı vererek besleniyorum bununda yardımı ne kadar olur ( mesela günde 500gr yakacaksam bunla 1kg yakabilir miyim gibi? )
  12. Ahmet Sevinç

arkadaşlar merhaba 100 kiloyum 1.80 boy var çoğunluka yağım var . Kiloyu ise vermeyi başardım biraz her gün min 1 saat kardiyo yaparak fakat ben yağlardan kurtulmak istiyorum bunun için önerebilir misinz...
  13. Ahmet Sevinç

Market sütü çiğ süt gibi kokuyor, bozulmuş mudur?

günlük süt yazmıyorsa için bence anne bozulmadı diyorsa doğrudur veya annenizi 24 saat altında gözetimde tutun 😁
  14. Ahmet Sevinç

🚨 Türkiye'de tüm sağlık çalışanları 2 gün işi bırakıyor!

kardeşim sırf yasak diye vermek istemiyorlar ya da başka bişeyleri var gittim para vererek özel doktordan raport aldırarak aldım oda değil mi bölümün mezunu neden vermiyorlar ben 5-6 gün daha acı çekmek zorunda mıyım
  15. Ahmet Sevinç

🚨 Türkiye'de tüm sağlık çalışanları 2 gün işi bırakıyor!

mantıklı bu arada ama aşırı büyük bir eleştirim olacak pardonda siz sözde 8-5 arası mesayi yapan ama aslında 9 -4 arası yapan ve nedeninide söylemeyen hazırlık diye geçiştiren , ihtiyaç olduğu halde antibiyotik vermeyen , ihtiyacı olmayan şeyi hastaya sunmayan sırf odasında bakan sonra yollayan...
  16. Ahmet Sevinç

Sizce kekeme olmak insanın elinde mi?

Bence evet biraz ama psikolojikde bence
  17. Ahmet Sevinç

Spora gidiyorum, Cola Zero İçebilir miyim

bende 0 kalori diye tercih ediyorum ama şekerden 200 kat daha tatlı olduğunu söylüyorlar ( pardon bu light için ama zero da normalden daha da tatlı olması lazım ) ama salla gitsin günlük 1 tane iyi bence
  18. Ahmet Sevinç

gym spor sonrası kolum aşırı ağrı yapıyor

normalde bazı oturarak ağırlık kaldırdığım aletler vardı ama barfiks dumbell ilk defa kaldırdım 😭
  19. Ahmet Sevinç

gym spor sonrası kolum aşırı ağrı yapıyor

arkadaşlar merhaba salı günü gym de barfiks yaptım 60 tane ve o beni cidden bitirdi onun dışında dumbell ve halterde kaldırdım halter ağırdı özellikle şimdiyse arkadaşlar kolumu açtığım zaman ağrı yapıyor ve kapatmak zorunda kalıyorum kolumu düzleştiremiyorum çözümü var mıdır?
  20. Ahmet Sevinç

Sıcak Havaya Panda'dan Sağlıklı Öneri

tuvalete gittiğin zaman gene terleyecen zaten ;)
Top Bottom