Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Nays Şubat Ayı Kampanyaları (Cashback 50Tlye Düştü)

son kale düşüyor 😭
  2. Ahmet Sevinç

Nays'ın güldüren kampanyası :D

nays zaten iğrenç bir platform paranı al çek falan zaten çok sıkıntı çıkarıyor birde cashbavk azaltmışlar artık işim olmaz
  3. Ahmet Sevinç

Nays para iademi vermedi (steam)

Hocam normalde 2 3 güne verirdi ama çok uzun sürdü bu sefer Not 3 gün geçmiş iade onaylandıktan sonra yani normal bir durumda olabilir 😅
  4. Ahmet Sevinç

hocam desteğe bağlanıyor falan diyor telefon görüşmesi değil demi çünkü hiç çekemem ve 16 yaşındayım 😅
  5. Ahmet Sevinç

arkadaşlar selam steam üzerinden oyun almıştım 26 aralıkta da iade ettim fakat hala para iadem gelmedi nedeni ne olabilir?
  6. Ahmet Sevinç

Nays steam de kabul görmüyor

Evet hocam düzeldi steam için
  7. Ahmet Sevinç

teşekkürler hocam çözüldü bu arada epicdede aynı hatayı veriyor onunda çözümünü biliyorsan 😅
  8. Ahmet Sevinç

arkadaşlar selam 4.19 dolarlık oyun alacaktım hesapta 135tl var ama kabul etmiyor ( kart bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi ) neden olmuyor?
  9. Ahmet Sevinç

Nays de cahsback kaybetmemek için paparaya yollasam?

Arkadaşlar selam urun iade ettim fakat cashback gitsin istemiyorum paparaya atarsam nays teki tüm parayı cahsback gitmez demi
  10. Ahmet Sevinç

İlk islami kart: Tayyab

paparanın mavisi adını islami kart koymuşlar muhafazakar kesmi çekmek için
  11. Ahmet Sevinç

Nays cashback hakkında

Bence ikiside mantıklı mesela papara steam de veriyor bu benim için iyi nays ise epic de veriyor
  12. Ahmet Sevinç

paparaya bi günde kaç TL yatırabiliriz?

o senin limite bağlı
  13. Ahmet Sevinç

paparaya bi günde kaç TL yatırabiliriz?

para yatırma limiti var arttır öyle yatır bende mesela 10000 TL yatırdım ama işbankasından yaptığım için 150tl aldı ona göre d
  14. Ahmet Sevinç

Nays ile paribuya para nasil gönderilir?

Arkadaşlar merhaba nays ile 5 TL deneme için yollamak istedim ama yapamadım nasıl yapmam lazım İşlem türü kısmına diğer dedim
  15. Ahmet Sevinç

Nays 290tl ürüne kaç TL cashback veriyor ( hb )

neyse en azından gta4 bedavaya geldi :)
  16. Ahmet Sevinç

Nays 290tl ürüne kaç TL cashback veriyor ( hb )

https://www.hepsiburada.com/philips-10000-mah-powerbank-dlp-seri-1710cw-97-p-HBV00000P41L4 arkadaşlar merhaba bu ürüne cahsback veriyor mu ? verirse kaç TL verir
  17. Ahmet Sevinç

bonus card yurt dışı para gönderiliyor mu?

arkadaşlar merhaba bonuscard a amerikadan para havale etme olsalığımız varmı biz yok diye biliyoruz ama genede sormak istedim ve şu linkte içime kurt düşürdü https://www.garantibbva.com.tr/isim-icin/krediler/yurt-disina-havale-gonderme birde gönderiliyor olsa bile bizde kapalı olabilir belki bu...
  18. Ahmet Sevinç

papara kart teslim edilmedi

nasıl 1 dk ya o.O2 ben min 5dk bekliyorum dönmeleri için
  19. Ahmet Sevinç

paparanın müşteri hizmetleri çöp bi aradım ulaşamadım 10dk beklemişmdir whatsapp dan yazdım cevap yok bir gece aradım anca öyle bir derdimi halledebildim ondada 15dk rahat beklemişimdir
  20. Ahmet Sevinç

benim black card geldiğinde imza istememişti kurye
Top Bottom