Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Okula maddi değeri yüksek eşya getirmek

yüzüğe bir şey diyebilirler takı vs. ama aile hatırası dersen geri verirler ama asıl konu bence çalınabilir o yüzden götürme
  2. Ahmet Sevinç

f(x+1)/f(x) bölme işleminin cevabı ney?

bencede c çünkü cevap anahtarı gözüküyor 🤣
  3. Ahmet Sevinç

📍[TARTIŞMA] Sizce Türkiye de sosyal çürümemi var? 💬

bence siz çok komplocu takılıyorsunuz . En basitinden bile meşrutiyet , 1. tanzimat gibi köklü değişikliklerde batıdan esinlenmemiz sonucu oldu yani bunu 1923 sonrası atmak kesinlikle yanlış ayrıca amaçlarını daha detaylı açıklar mısınız neymiş?
  4. Ahmet Sevinç

belli bir yere katılıyorum mesela eşcinsellik meselesi gibi . Ama bazı konularada katılmıyorum 40 yıl öncesine kadar stokçuluk felan fazlaydı bugünlerde ise ne zaman bir olay olsa hemen stokçuluk gene oluyor ve fazla yani belli bir kesimde haklısınız
  5. Ahmet Sevinç

ve bence sosyal çürüme evet var ama bu hangi bakış açısından baktığınıza göre değişir eğer islami bir bakış açınız varsa tabikide bu var ama daha seküler bir bakış açısına sahipseniz işler sizin için iyiye gidiyor yani bu değişken bir şey ama bence var . Ayrıca ben bu durumun geçmişten beridir...
  6. Ahmet Sevinç

sosyal çürümeye sanat alanından örnek vermişsiniz ama ben katılmıyorum elbette gelişen türk sanatı demek gelişen pazar demek yani koşullar ister istemez bu konuları işletmeye zorluyor o yüzden sanatta yapılan bu tespiti doğru bulmuyorum ne olacak her zaman iyi şeylerden mi bahsedeceğiz? zaten...
  7. Ahmet Sevinç

Sayısal/Eşit ağırlık seçme hakkında .

onu bana sorma :) yks nin olayı bu ayrıca :blobdance: *eşek gibi çalışmak*
  8. Ahmet Sevinç

tyt 9 ve 10 , ayt ise 11 ve 12 den sorumlu oluyorsun fakat ayt de seçtiğin bölüme göre bazı derslerden muaf oluyorsun ne yazıkki öyle kolay olmuyor çoğu okul dönem bitene kadar değiştirtmiyor ki oda senin için zaman bakımından sıkıntı yaratır tek
  9. Ahmet Sevinç

eşit ağırlıktada bilişim teknolojileri vs. meslekler var tabi ki bir yazılım mühendisi değil ama o dersleri seçmeni önermem kötüysen
  10. Ahmet Sevinç

Yarın Okullar Tatil (30.10.2023)

Paşa paşa git 😂 Ulan sınavdan yırttık ha😉
  11. Ahmet Sevinç

evde ders çalışamıyorum

Yapcak bir şey yok ya kütüphaneye gideceksin ya da kendini disiplin edip çalışacaksın 9. Sınıf tamamen ezber ve tyt de var bence o yüzden edebiyat dışında tüm derslere düzenli çalış veya tekrar et edebiyatta ise dil bilgisi yeterli onuda yazın bakarsın ama şimdiden derslerine çalışman önemli
  12. Ahmet Sevinç

70 ortalama altı sınıfta kalma lisede gecerli mi?

hocam benimde 2 yıl kaldı valla 2 yıl daha çekeceğim zaten bıkmıştım iyice bıktırtdılar artık
  13. Ahmet Sevinç

Evet hocam bende onu düşünüyordum bard a göre haklısınız ama yukarıda arkadaş görsel attı ona bir bakın lütfen Birde Matematikte çıkmış o yüzden bakmanızı istedim 1695488772 Sana kesin geçerli 1695488802 Ulan varya siz en şansız nesilsiniz 🤣
  14. Ahmet Sevinç

Bizim okulun %90 ı sınıfta o zaman
  15. Ahmet Sevinç

Yok lan o kadar basit yapmazlar onların eserlerinide önsözlerinide isterler
  16. Ahmet Sevinç

Şöyle bir şey var hocam
  17. Ahmet Sevinç

Ne istiyorsun hocam sen 😭
  18. Ahmet Sevinç

Ben battım 🫠
  19. Ahmet Sevinç

Peki sadece edebiyatta 70 altı alırsam mi kalıyorum
  20. Ahmet Sevinç

Arkadaşlar selam geçerli değil değil mi Özellikle edebiyat için
Top Bottom