Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

MİLLETVEKİLİ MAAŞINA 43.000 ₺ ZAM!

Bencede kamu harcamalarına sınırlama gelmeli
  2. Ahmet Sevinç

🔴 MERKEZ BANKASINDAN İFLAS GİBİ TARİHİ ZARAR! 🔥

Sırf seçimi kazanacaklar diye bankayı boşaltmıslar ne diyeyim artık elimde kalan sadece 💩 olmuş bir gençlik ve üzücü anılar
  3. Ahmet Sevinç

Artık ATM'lerden para çekerken bir daha düşünün!

İstediğim zaman istediğim miktarı çekemeyeceksem atm nin ne özelliği kaldı artık ya kredi kartına abanıcaz ya da nakitle dolaşıcaz , özellikle şeytan diyor ki bankada para bulundurma bu devlete para bulunudurtma
  4. Ahmet Sevinç

🔥 MTV'ye 2024'te %58 ZAM Kararı Alındı!

ülke battı acısı bizden çıkıyor
  5. Ahmet Sevinç

Beyler Dolar düşmüş??

cumhuriyetin 100. yılında türkiye emin adımlarla ilerliyor 🐺 🇹🇷🇹🇷 böyle gider mi la cidden?
  6. Ahmet Sevinç

Almanya ve Türkiye yoksulluk sınırı

fakirlikten boğazımız kurudu bu hayattan çok çektik daha da diyeceğim bir şey yok
  7. Ahmet Sevinç

🚨 MNG Kargo komple satıldı! Artık Almanların!

tamam adamların adam edeceğini düşünüyorum ama satılması konusundada üzülüyorum ya
  8. Ahmet Sevinç

Ekonomi İyi Olsa Yapacağınız İlk Şey ne Olurdu?

Konsol alırdım klavye mouse ssd kasa alırdım hatta ekonomi önceden iyi olsaydı bunlarında iyisini alırdım böylece sadece konsola odaklanırdım
  9. Ahmet Sevinç

Yardım NAYS NEDİR ? NE İŞE YARAR ?

ben öneririm bir tip papara gibi git para yatır harca ama güzel kısmı bayağı güzel cahsback veriyor mesela spiderman remasdtred'ı 335tl den 200 TL ye aldım resmen ( kupon vardı öyle 250tl oldu onlada 50tl kar yaptım )
  10. Ahmet Sevinç

Dolar sizce ne olur ?

işte bu yüzden seçimden önce 120 dolar aldım :)
  11. Ahmet Sevinç

İşcep 15 TL havale nasıl yaparım?

arkadaşlar merhaba paribuya 15-20tl falan yatırmak istiyorum ama yetersiz limit falan diyor nasıl yapabilirim . Birde havale ücreti alıyor mu? ( para aktar - Başka hesaba aktar kısmından giderek yaptım diğer kısmından bir şey seçmedim )
  12. Ahmet Sevinç

Arjantin'de enflasyon yüzde 100'ü aştı: 'Artık sadece ayda bir et yiyebiliyoruz'

türkiye bile kırmızı etinin çoğunu güney amerikadan alıyor ya adamlar elindekilerin hepsini satıyorlar ya da asgari ücret et için çok az
  13. Ahmet Sevinç

Arjantin'de enflasyon yüzde 100'ü aştı: 'Artık sadece ayda bir et yiyebiliyoruz'

yakında türkiye olurlar not : türkiyede şükür orta halli bir aileyiz ayda 4 kere etli yemek yiyebiliyoruz ama bence arjantinde sanki en alt tabaka ile roportaj yapılmış gibi adamlar nede olsa büyükbaç cenneti
  14. Ahmet Sevinç

($) Dolar & (€) Euro eşitlendi !

dolar 18 olduktan sonra benim mental sağlık 😂
  15. Ahmet Sevinç

($) Dolar, (€) Euro'nun önüne geçti !

avrupa batıyor demek artık
  16. Ahmet Sevinç

PC Hocası: "Çin, Tayvan'a girerse PC piyasası gg"

3600 TL 1660 ti? açıkçası monitör alıcam kendime o yüzden hemen kafası içindeyim ama ne zaman satabilirm belli olmaz kasımda ilana koyabilirsem iyi olur
  17. Ahmet Sevinç

hocam 2. el 1650 lerden ucuza satıyorum ne fazlası
  18. Ahmet Sevinç

3600 verirsen satarım faturası var 1.5 yıl garantiside var
  19. Ahmet Sevinç

1650 super de takılı kalamam ben :sick:
Top Bottom