Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Epic games - Tomb Raider 2013 türkçe yama kurulum

Şimdi ne dediğini anlamadım ama bende sorunsuz oldu ve oyunu bitirdim dublajda da herhangi bir sorun yoktu
  2. Ahmet Sevinç

Epic games - Tomb Raider 2013 türkçe yama kurulum

Arkadaşlar selam uzun süren aramalarım sonunda en nihayetinde oyunu türkçe yapmayı başarabildim ( oyun çevirinin kendi sitesindeki yama çalışmıyor ) bu videodaki adamın dediği her şeyi yapmanız lazım zaten 1 adım dışında yaptıklarınız aynı...
  3. Ahmet Sevinç

Tomb raider yama kurulmuyor

arkadaşlar selam 2013 oyunu için yama aradım ve bunu kurdum fakat yama kurulmuyor neden olabilir ? ( oyuna epic den sahibim o yüzden olabilir epic ile uyumlu yama varsa önerirseniz sevinirim )
  4. Ahmet Sevinç

Xbox'a yama kurulabilir mi (pc)

arkadaşlar selam batman tellatale series için yama kurmak istiyorum xbox dan alsam kurabilir miyim?
  5. Ahmet Sevinç

Batman tellatale series yama?

arkadaşlar selam oyunun yaması var mı düzgün çalışan ? yamatr den felan kurdum ama episode 2 de oyunu türkçe çevirmiyor sadece ana menüyü falan türkçe yaptı o kadar
  6. Ahmet Sevinç

AC ORİGİNS TÜRKÇE YAMA ÖNERİSİ

iyi hocam kullanın ama demo gibi bir şey olmasın
  7. Ahmet Sevinç

hocam ben oradan bedavaya kurdum ama 😛
  8. Ahmet Sevinç

ben onu kullandım hocam idarelik güzel ama para verecekseniz bu
  9. Ahmet Sevinç

bu videodaki yama güzel hocam
  10. Ahmet Sevinç

Spider-Man Remastered Türkçe yama önerisi

https://www.technopat.net/sosyal/konu/spider-man-remastered-tuerkce-yama-kurulum.2336889/ ben buradan kurdum gayet iyi anonymous da virüs olarak görüyor diyorlardı bende yt den kaçak indirdim onuda virüs gördü ve sürekli oyun report verdi ancak bu yama çalıştı sorunsuz daha dlc de denemedim
Top Bottom