Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Saat önerisi istiyorum ?

https://www.akakce.com/kol-saati/en-ucuz-casio-mtp-vd01d-1bvudf-fiyati,263674910.html hocam takım elbise ile güzel gideceğini düşünüyorum
  2. Ahmet Sevinç

Bu ayakkabı keko ayakkabısı mı?

giyene bağlı ama bana verseler yok kekoymuş falan demem giyerim
  3. Ahmet Sevinç

Ayakkabı Önerisi Bütçe Farketmiyor

hayat sigortasına giriyor 😂
  4. Ahmet Sevinç

Sweatshirt önerisi kış için

https://www.defacto.com.tr/defacto-fit-nba-los-angeles-lakers-lisansli-oversize-fit-kapusonlu-sporcu-sweatshirt-2905014 ben bunu beğendim içi felanda güzel
  5. Ahmet Sevinç

Erkek moda takip etmek

bencede güzel ne tarz kıyafetler var? birde şişko adama gitmez 😢
  6. Ahmet Sevinç

Jogger pantalon önerisi

arkadaşlar merhaba çok pahalı olmayan 300 TL yi aşmayan önerinizi bekliyorum kaliteli olsun pantalon gibi görünsün siyah olsun bunlar yeterli bu arada sweat pant diyede geçiyormuş ama fark etmez
  7. Ahmet Sevinç

600tl Bütçe Hangi Ayakkabıyı Almalıyım

ben 250tl ye lc waikiki ayakkabı aldım bir kaç ay önce 600tl likler nasıldır bilmem ama giydiğim ayakkabı leş oldu birkaç ayda ki ben min 1 yıl aynı ayakkabıyı kullanırım ve hala sevdiğim ayakkabı var ama o ayağımda bayağı ölü deri vs. yaptı ve canımı acıtmaya başladı tabi siz bisikletle işinizi...
  8. Ahmet Sevinç

Bu ayakkabı alınır mı?

https://www.adidas.com.tr/tr/galaxy-5-ayakkabi/G55774.html şu model var hocam bakın bunada
  9. Ahmet Sevinç

Indirimde olan ayakkabi var mı?

Arkadaşlar merhaba 45 numara max 1700tl yazlık spor ayakkabı öneriniz var mı
  10. Ahmet Sevinç

Sizce bu tişört alınır mı ?

benim tericihime göre ilki :)
  11. Ahmet Sevinç

Sizce bu tişört alınır mı ?

güzel bence ama ben bu tarz tişörtleri 100tl de pazardan buluyorum :cool: tabi bunun gibi çok fütiristik olmuyorlar ama bence çok güzeller
  12. Ahmet Sevinç

bu şortu nerden bulabilirim ?

gömleği nerden buldun hocam
  13. Ahmet Sevinç

Erkek Şort Tavsiyesi

hocam fitness için üst tavsiyeside var mı şöyle çok ter çekmeyen bol hava alan darlamayan bir şey
  14. Ahmet Sevinç

REPLİKA AYAKKABI ALMAK ?

hocam benim bildiğim hijyenik açıdan mantar yapabilir ve ayağınızı rahat ettirtmez ayağınızı süekli terletebilir
  15. Ahmet Sevinç

Sizce bunun altına ve içine ne giyilir

modadan anlamayan ve 7/24 siyah eşofman takılan biri olarak söylüyorum bence güzel kot pantalon veya hoş siyah pantalon yakışır
  16. Ahmet Sevinç

Hangisini Almalıyım ?

kötünün iyisini seçmem gerekirse beyaz biraz daha hoş 😁
  17. Ahmet Sevinç

Hangisini Almalıyım ?

abi tamam nike da cidden bu tasarımı beğeniyor musunuz bana kalsa çok gereksiz
  18. Ahmet Sevinç

Honor Magic Watch GT2

yanlış yere konu açmışın hocam bilgili arkadaşlar bakamayabilir
  19. Ahmet Sevinç

Bu oversize tişörtleri aldım nasıllar?

bence iyi almışsın ortalama 60tl ye geliyor bende pazardan o fiyata alıyorum :ROFLMAO:
  20. Ahmet Sevinç

Lise Mezuniyeti Kombin Önerisi (Yarın İçin)

bence hocam hawai gömlek altına güzel bi sweat altada kot veya siyah veya beyaz bi pantalon
Top Bottom