Arama sonuçları: *

1. Aizen

Valorant Yeni Gece Pazarı Tarihi Belli Oldu!

Evet arkadaşlar saat 03:00 te görüşmek üzere.
  2. Aizen

Gel artık zalımın kızı !!
  3. Aizen

Sizce saat 12 de mi gelecek yoksa 3 te mi ?
  4. Aizen

Valorant'ın bu Battle pass'i alınır mı?

Bak sezon sonuna kadar bekle son 2 gün kala diğer battle pass zaten yayınlanıyor beğenmezsen bunu alırsın ama diğerinde hançer verme ihtimalli var o yüzden bekle.
  5. Aizen

Ne zaman eklendi siteye biliyor musun ?
  6. Aizen

Kim açıkladı dostum Youtuber mı ben hala VALORANT leaks tarafından bir tweet göremedim kim açıkladı ?
  7. Aizen

Arkadaşlar gece pazarının gelmeyeceğini düşünüyorum daha yabancı sunuculara vs gelmedi.
  8. Aizen

Sen laftan anlamıyorsan ben de daha fazla laf anlatmayacağım bu arada Cs de de yürüyerek hs atabiliyorsun oyunda bir yerle geldiysen zaten bunu bilirdin :D.
  9. Aizen

Oyun sence askeri bir simülatöre mi benziyor gülmeye başladım bu arada.
  10. Aizen

Dostum oyunun tarzı bu yapılacak bir şey yok koşarak her silahla vuramıyorsunuz bu arada ve ayrıca ben bunca yıl CS:GO oynayan biri olarak cidden artık böyle bir oyuna ihtiyacım vardı gerek karakterlerin skilleri olsun gerek ultisi olsun gerek karakterlerin replikleri ve silah skinleri olsun...
  11. Aizen

Arkadaşlar VP alacak arkadaşlar için dijipini öneririm.Güvenilir https://www.dijipin.com/game/valorant/valorant-vpoint-e-pin https://www.eticaret.gov.tr/siteprofil/7085737477646640/wwwdijipincom
  12. Aizen

Herkese göre değişir sana göre kötü bana göre güzel olabilir oyun sana göre kolay başkasına göre zor olabilir.
  13. Aizen

Ben snachy denen arkadaşı etiketlemiştim yanlış anlaşılma olmuş olabilir konuyu kirletmeye gerek yok.
  14. Aizen

Ben zaten size bir şey demedim bir arkadaşın yazdığı mesaja karşılık yazmıştım ilk mesajı bakabilirsiniz.
  15. Aizen

Her şeyin farkında olabilir zaten ama mantıklı düşünmüyorsun sen o çocuk daha kendine harcayacak tabi ki yardım etmesini öğrenecek ama dostum adı üstünde çocuk değil mi eğer yardım edilecek biri varsa ailesi etmesi gerekir.
  16. Aizen

Kimsede gelip demesin aileyi doyurabilirdiniz diye kimse kimsenin yaşını bilmiyor arkadaşlar belki bu oyuna parayı atan 15 yaşında genç bir arkadaş buna çocuk denir değil mi bu çocuk nasıl bir ailenin karnını doyursun birazcık mantıklı düşünün bu çocuk tabi ki kendine harcar buna da kimse...
  17. Aizen

Dostum seni bu ne kadar ilgilendiriyor ? Mesela ben covid den dolayı evden sıklıkla çıkamıyorum eskisi gibi ve bu oyunu oynuyorum bana zevk veriyor kendi paramla alıyorum senin paranla mı alıyoruz skinleri dostum ? Bıktım artık bu muhabbetten bize enayi diyorsun skinleri sanki senin paran ile...
  18. Aizen

VALORANT'ın Yeni Ajanı Haiti'den Olabilir!

Gece mağazası genellikle sezonun son 15 ile 25 günü arası geliyor.
  19. Aizen

VALORANT'ın Yeni Ajanı Haiti'den Olabilir!

Bekliyoruz gece mağazasını gelsin artık.
  20. Aizen

Valorant Marketimde Asil Vandal var sizce alayım mı ?

Gece pazarı 1 hafta içinde gelir. Asil vandal çok bayıyor haberin olsun çok kullandım :D.
Top Bottom