Arama sonuçları: *

1. Alestawai

Wi-Fi performans sorunu

Merhabalar elimde iki adet leptop bulunmakta, ilk leptop 2022'de alınan bir Excalibur ikinci leptop 2017 model Bir acer Nitro. Kontrol amaçlı Wi-fi ağına sadece bilgisayarları teker teker bağlayarak denemeler yaptığım zaman Excalibur interneti Nitroya oranla 10 kat daha verimli kullanıyor...
  2. Alestawai

Eski bir bilgisayar kendini kapatıp duruyor

Merhabalar elimde eski bir bilgisayar var, sorunu size şöyle izah edeyim; -Bilgisayar sorunsuz bir şekilde açılıyor. -Ne zaman kapanacağı şans işi gibi duruyor çok bağlantısız zamanlarda kapanıyor. -Bilgisayar leptop değil ve gücü aniden kesmiyor sanki bilgisayara kapat emri vermişim gibi...
  3. Alestawai

Leptop fanları Deli gibi dönüyor

Hiçbir şey yoktu ortada kapatıp açtım bir kere aleti daha önce hiç yapmadığı kadar sesli dönmeye başladı. Bir yükseliyor bir alçalıyor,resmen motor sesi çıkartıyor. Sebebi ne olabilir?
  4. Alestawai

Harici Soğutucu için Tututucu Mandal

Evet gönderiye eklerken hata aldım bende cevap olarak eklemek zorunda kaldım
  5. Alestawai

Mandallar
  6. Alestawai

Trust GTX 278 Marka bir soğutucu kullanıyorum, ürünün garantisi bitti ve resimde görmüş olduğunuz mandalların ikiside kırıldı. Bu mandalları temin edebileceğim bir yer var mı? Google üzerinden ikinci el aradım ama hiçbir şey bulamadım.
  7. Alestawai

PCI Aygıtı sürücüsü yüklenmedi.

Te çok teşekkür ederim
  8. Alestawai

Acer Nitro 5 AN515-51
  9. Alestawai

PCI\VEN_10EC&DEV_5287&SUBSYS_118A1025&REV_01 PCI\VEN_10EC&DEV_5287&SUBSYS_118A1025 PCI\VEN_10EC&DEV_5287&CC_FF0000 PCI\VEN_10EC&DEV_5287&CC_FF00
  10. Alestawai

Buyrun hocam teşekkürler yardımınız için
  11. Alestawai

En güncel sürümü zaten kuruluydu hocam evet 1610900650 Hayır hocam hiçbir bilgi yok PCİ aygıtı yazıyor sadece
  12. Alestawai

Bunu direk kendi uygulaması ile kuruyorum hocam
  13. Alestawai

Donanım kimliği hala gözükmüyor
  14. Alestawai

Hocam birde zahmet olmazsa benim bilgisayarda wi-fi çok kötü sürekli kopuyor.Diğer aletlerde hiç sorun yok ama, Kablo ile deneyince çok daha iyi ama kabloyu kullanmam mümkün değil, ne yapmam lazım biliyor musunuz ? 1610899400 Hocam dediklerinizi yaptım sadece bu kaldı.
  15. Alestawai

Sanırım burası hocam 1610898544 buda lazım olursa
  16. Alestawai

Ne yapmam gerekiyor anlatır mısın zahmet olmazsa ?
  17. Alestawai

Merhabalar, aygıt yöneticisi kısmına girdiğimde böyle bir görüntü ile karşılaştım, sürücü bulmuyor güncelleştir diyince. Aygıtın modeli falanda yazmıyor, ne yapmam lazım acaba ?
  18. Alestawai

Bilgisayarda internet vasat durumda.

Kablo ile de denedim az önce sonuç aynı, indirme yapıp yapmadığını nasıl anlayabilirim yani indirme yapabilecek çoğu şeyi kontrol ettim hiçbir şey bulamadım
Top Bottom