Arama sonuçları: *

1. A

20 TL'ye Arctic Freezer 34 Esports DUO Siparişim onaylandı!

Bilerekmi 400 TL ye veriyor yoksa yanlışıkla birisi fiyatınımı düşüyor o fiyata?
  2. A

Hangi soğutucu daha performanslıdır

Fanı sökerken işlemci ile birlikte gelmişti sanırım o zaman yamulmuş olabilir.
  3. A

Şuanki bilgisayarım ilk soğutucusunu sökmemde veya takmamda anakarttaki işlemci pinlerini yamdum. 7890K'nın fanını AM4 'e takmaya çalışırken eğer uyumsuz ise anakarta veya işlemci pinine zarar verirmi?
  4. A

Deneyemedim çünkü anakart hala kargoda (b450m s2h ) gelmesini bekliyorum. B450M s2h ile ilgili izlediğim videoda şuan kullandığım fm2+ anakarttaki işlmeci fan desteği vardı( görsel olarak benim anakartımdaki ile aynı olduğunu düşünüyorum). Büyük ihtimalle takılabilir diye düşündüm.
  5. A

Ankete oy vermenizi ve cevaplarını bekliom akadaşlar
  6. A

8 cm fan önerisi

Bu molex bağlantımı oluyor?
  7. A

8 cm fan önerisi

8 cm fan önerisi
  8. A

Termal macun yerine diş macunu kullanmak?

Termal macun yerine diş macunu kullanılırmı ? 2. el bilgisayar bakarken gördüm birisi termal macun bitierse diş macunu kullanın demiş de
  9. A

Termal macun buz dolabında konulurmu

Sıcaktan zarar görür diye
  10. A

😀 Hava sıcakta dışarıda bir şey olur diye
  11. A

Koyarsam zarar görür mü
  12. A

Fanı elle çevirmessem dönmüyor

Bilgisayarın tuşuna bastığımda kasa fanı bazen fazla ses yaparak çalışıyor 1 -2 dakika geçtikten sonra duruyor. Elimle çeviriyorum dönmüyor. Aradan 3-5 dakika geçtiğinde elimle çeviriyorum ilk açılışındaki ses gidiyor ve normal dönmeye başlıyor. Bazen açtığımda hiç dönmüyor 3-5 dakika sonra...
Top Bottom