Arama sonuçları: *

1. Andromakhe

AMD kart kullanan fakirler derneği 😀

İnancım tam bir gün bende Nvidia ekran kartlı bir ürüne sahip olacağım:ROFLMAO::ROFLMAO:
  2. Andromakhe

Abim kendini clash royale kral sanıyor

Psikoloğa göstermek gerek.
  3. Andromakhe

John wick 4 nasıl izleyebilirim

Stremio uygulaması üzerinden 4K veya 1080P şekilde izleyebilirsiniz.
  4. Andromakhe

Ruh Çağrıyor Musunuz

Oooo her gün yapıyorum 1689711764 Sürekli sohbet ederiz kadim dostumdur kendisi
  5. Andromakhe

ABD ye Şişme botla gitmek

Bu yolculuk esnasında ahirete tek yön biletini alabilirsin.
  6. Andromakhe

Anime Karakterleri ve İnsanlar Arasındaki Fiziksel Farklar

Anime erkekleri genelde 1.70-1.90 arası oluyor nedense. 1664032219 Nadiren 2-3 animede 1.60 erkek gördüm. 1664032259 Kızlarda boy genelde 1.65 falan oluyor animelerde. 1664032676 Büyük göz olayı yakın zamanda çıkan animelerde pek yok.
  7. Andromakhe

Anime sevenler için 1 aya chainsaw man çıkacak ben net izliycem sizde kaçırmayın

Ekim ayında bir sürü animenin yeni sezonu geliyor , umarım hiçbirisi ertelenmez.
  8. Andromakhe

Tokyo Ghoul benzeri anime önerir

https://www.turkanime.co/anime/akame-ga-kill biraz da olsa benziyor deneyebilirsin 2-3 bölüm
  9. Andromakhe

Yarım kaldığını düşündüğünüz Çizgi Filmler/Animeler.

Devamı gelecek fragman yayınlandı
  10. Andromakhe

"Şu oyun çok abartılıyor" dediğiniz oyun

Gta 5 Valorant ETS Lol Witcher serisi
  11. Andromakhe

Herkes Clash of Clans'da ki Köyünü Atsın

Yeni bb12 ye geçtim.
  12. Andromakhe

Öneri Anime önerisi yeni başladım

86 Charlotte Code Geass(kesinlikle izle hala izledğim en iyi animelerden birisi 100 e yakın anime izlemişimdir) Another Death Note Fate/Zero (3 adet filmi var animelerden sonra izle onları) Fate/Stay night(internette izleme sırası var ona göre izle aynı serinin 2-3 farklı sonu var) Kimetsu no...
  13. Andromakhe

Üstteki Üyeyi Yorumlayın

Behzat C tarzı dizileri seven , mezarlıkta yaşayan veya yaşamayan hayattan bıkmış birisi
  14. Andromakhe

Harbi CHP liyakatli mi?

Ülkemizdeki tüm siyasi partiler kötü hepsi birbirinin kopyası, bu ülkeye yeni bir düzen lazım bizim millete cumhuriyet ağır geldi. Bu halk ile seçim falan yapılmaz nüfusun büyük bir kısmı eğitimsiz ve cahil ,siyasiler ne derse evet haklısın diyorlar. O yüzden şuan bu haldeyiz
  15. Andromakhe

FP SİSTEM KOŞUN ALİN (şaka ironi (!) )

acaba ne kullanıyor ? :)
  16. Andromakhe

TYT/AYT/LGS netleriniz kaç?

TYT:52 AYT:60-65 arası 1 defa 70 i gördüm bu sözel için geçerli EA netlerim de fena değildir hem sos2 hem ayt mat yapıyorum hangisinden bir bölüme yerleşirim bilmiyorum
  17. Andromakhe

Ani̇me Oneri̇si̇ (yeni̇ Başladim)

86 Charlotte Code Geass(kesinlikle izle hala izledğim en iyi animelerden birisi 100 e yakın anime izlemişimdir) Another Death Note Fate/Zero (3 adet filmi var animelerden sonra izle onları) Fate/Stay night Kimetsu no yaiba Seishun buta yarou wa bunny girl Re:Zero Tokyo ghoul Platinum end...
  18. Andromakhe

Sizce kaç fps (ilginç )😂😂

format at düzelir
  19. Andromakhe

Ekran kartım ısınıyor diyen?

sanırım evde doğal gaz yakmıyorsunuz ekran kartı tüm evi ısıtmaya yeter hatta ekran kartının yanına güneş paneli kurun elektiriğe de gerek kalmaz
Top Bottom