Arama sonuçları: *

1. Ardanizz

Unutma Beni Çiçeği ile ilgili

Arkadaşlar bundan bi kaç gün önce sevgilimden ayrıldım ve dün doğum günüydü, planım bir kolye almak onu paketlediğim kutunun içinede unutma beni çiçeğinden koymak. ama çiçekçilerde bu çiçekten bulunurmu bilmiyorum ve eğer varsa yanlış anlamadıysam bu çiçek buket halinde veriliyor 1 adet istesem...
  2. Ardanizz

18 Yaş Altı Ailesi Olmadan Şehirler Arası Yolculuk Yapabilirmi

Aşı Derken 2 Doz Aşımı Lazım Tek Doz Yetermi
  3. Ardanizz

18 Yaş Altı Ailesi Olmadan Şehirler Arası Yolculuk Yapabilirmi

Dostlarım İlk Olarak 15 Yaşındayım Ve Kocaeli/İzmitten, İstanbul/Maltepe'ye Bir kaç Arkadaşımla Birlikte Sevgilimle Buluşmaya Gideceğim Acaba Bi Sorun Çıkarmı Yani Bilet Alabilirmiyim Bu Durum Aileye Gidermi Yardımcı Olursanız Sevinirim
  4. Ardanizz

Sanırım sevgilimle yarıştayız yardımınız lazım

i işte aradığım söz 1621675794 Yaşasın ertuğrul 1621675856 Güzeel bu olur .d
  5. Ardanizz

Lise ilişkisi hala aramızdaki yarış bitmedi nerden buluyo bu kız bu kadar hitap şeklini 1621675530 GARIM DİYCEM GARIM .d
  6. Ardanizz

Etmeyince olucaklardan korkuyorum :-(
  7. Ardanizz

3 tane foruma baktım sevgiliye söylenicek tüm güzel sözler bitti sanırım sevgiliye nasıl hitap edebilirim şunun gibi https://dugun.com/tavsiye-ve-ipucu-kosesi/ona-kendisini-ozel-hissettir-sevgiliye-hitap-sekilleri-2275 Arkadaşlar lütfen yardım edin kaybedersem çok kötü sonuçları olabilir KIZA...
  8. Ardanizz

[REHBER] Baş Parmak Kütletmek

hayır
  9. Ardanizz

Knk biraz uğraşmak gerekiyo dediğim gibi ben 9 yıl uğraştım bunun için
  10. Ardanizz

Teşk BİM (Boş İşler Müdürlüğü)
  11. Ardanizz

Konu Boş değil tüm ülkenin ihtiyacı olan şeyi yaptm ben 1619131834 <3
  12. Ardanizz

nice
  13. Ardanizz

BİM (Boş İşler Müdürlüğü) Başkanıyım
  14. Ardanizz

Evet Beyler Bunu Namaz Kılarken Buldum Linçlemeyin Lütfn İlk Olarak Gösterdiğim Bölgedeki Çıkıntıya Baş Parmağımızı Koyuyoruz Orta Ve Baş Parmağımızıda burdaki göstediğim yere koyup baskı uygulayacaksınız (Bir Süre Olmayabilir Ben Bunu Bulmak İçin 9 Yılımı Verdim Ama Uğraştığına Deyecek)...
  15. Ardanizz

PLS Hayatı 15 FPS Görüyorum

geçti 1618357949 dostum bu konuyu birazda olsa eğlenelim diye açmıştım hoşuna gitmiyorsa yada yaptığım bir yanlış konuşma varsa raporlayabilirsin.
  16. Ardanizz

bende 6 gb ram var kurtarırmı
  17. Ardanizz

Tavşan At Neden Pahalılaştıki Eskiden 100 TL Ye Alıyoduk
  18. Ardanizz

Vay Be Teklonoji O Kadar Geliştimi Bizim Zamanımızda Atla Tavşan Çiftleşiyodu...
  19. Ardanizz

Evet Knk Varmış Şimdi Sipariş Ediyorum Muhtemelen 1 Haftaya Gelir Takarım M2 yi 1618216965 D-Dostum Can Acıtmazmı Eğer Uyuşturupta Yapmıyorlarsa Yapmam
  20. Ardanizz

https://www.itopya.com/xpg-2tb-s40g-rgb-pcie-gen3x4-m2-ssd-3500mb-okuma-3000mb-yazma/ bunu buldum iyi midir? 1618216013 Evet,Duyduğuma Göre Çıkmış Ama Linki Bulamadım Bulunca Atarım
Top Bottom